Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Pirmasis AKIM projekto susitikimas su architekte O.Urbšyte vyko gegužės 11d gimnazijos aktų salėje. Architektė pristatė pamoką apie pagrindines statinio dalis: koloną ir arką, pateikė daug pavyzdžių iš Lietuvos ir pasaulio architektūros.

Gegužės 15 d. mūsų mokyklos moksleiviai, dalyvaudami Lietuvos meno kūrėjų organizuotame projekte AKIM Jurbarko krašto muziejuje susitiko su dalininku ir fotografu Zinu Kazėnu.

Zinas Kazėnas nuo 1972 m. yra Lietuvos žurnalistų sąjungos narys, nuo 1988 m. – laisvai samdomas fotomenininkas. Jis vienas pirmųjų pradėjo bendradarbiauti su leidyklomis ir išleido virš 600 proginių atvirukų, 240 plakatų, 33 kalendorius, 400 meninių vokų, iliustravo ir apipavidalino apie 60 įvairios paskirties bukletų bei knygelių, išleido autorinius fotografijų albumus „Palanga“ ir „Kuršių Nerija“. Bendradarbiavo leidžiant knygas apie didžiuosius Lietuvos miestus. Fotomenininkas yra apkeliavęs daugybę tolimų, egzotiškų šalių: Havajus, Japoniją, Mauritaniją, Polineziją, Senegalą, Siriją, Pietų Afrikos Respubliką, Islandiją, Izraelį. Savo įspūdžius iš kelionių jis perteikia fotografijose ir tapybos darbuose. Kūrybos parodos surengtos daugelyje pasaulio šalių ir Lietuvos miestų.

Jurbarko krašto muziejuje pristatyta Zino Kazėno fotografijų paroda „Fotografika“. Pamokos – susitikimo metu menininkas supažindino su savo kūryba, taip pat padovanojo savo autorinių darbų dalyvavusiems moksleiviams ir mokyklai.

Pereiti prie turinio