Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Mokslo metų pradžios šventės vedantieji Aistė Dirdaitė ir Dainius Kavaliauskas pasveikino visus Mokslo ir žinių dienos proga bei pakvietė sugiedoti Lietuvos respublikos bei gimnazijos himnus. Šventėje dalyvavo ir sveikinimo žodį tarė Lietuvos Respublikos seimo narys Ričardas Juška, Jurbarko rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius, Jurbarkiškių klubo prezidentas Romas Dainius ir gimnazijos direktorius Alvydas Januškevičius. Gimnazijos direktorius įteikė gimnazistams padėkos raštus už dalyvavimą konkursuose, olimpiadose, renginiuose bei už labai gerą mokymąsi ir pavyzdingą elgesį.

Šventinę nuotaiką padėjo sukurti muzikos mokytoja Gražina Mikšienė su buvusiu mokiniu Mantu Širkevičiumi (VDU fizikos ir matematikos pedagogikos studentu),  Emilija Barčauskaite, Paulina Kerutyte. Gimnazistai kartu su mokytojais pasveikino vieni kitus pasikartodami Marijono Mikutavičiaus dainą ,,Pasveikinkit vieni kitus“.

Pereiti prie turinio