Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

2019 m. liepos 13 d. Jurbarko kultūros centre, Jurbarko Antano Giedraičio–Giedriaus 93-os laidos abiturientams buvo įteikti brandos atestatai. Iškilmingoje ceremonijoje dalyvavo Seimo narys Ričardas Juška, Jurbarko rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius, Jurbarkiškių klubo prezidentas Romas Dainius, Vilniaus Gedimino technikos universiteto technologijų mokslų daktaras, statybos fakulteto taikomosios mechanikos katedros docentas Arūnas Jaras.
Brandos atestatai su pagyrimu buvo įteikti Austėjai Dilytei ir Gabrielei Zaronaitei.

Brandos atestatus gimnazijos abiturientams įteikė Jurbarko rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius. VGTU klasių baigimo pažymėjimus įteikė Vilniaus Gedimino technikos universiteto technologijų mokslų daktaras Arūnas Jaras.
Jurbarko Antano Giedraičio – Giedriaus gimnazijos direktoriaus padėkos raštus gimnazijos direktorius Alvydas Januškevičius įteikė 66 abiturientams. Padėkos raštai buvo įteikti: už labai gerą mokymąsi ir puikius egzaminų rezultatus, pasiekimus olimpiadose, konkursuose 15 abiturientų, už aktyvų dalyvavimą gimnazijos veikloje 41 abiturientui, už puikius sportinius pasiekimus 10 abiturientų. VGTU klasių baigimo pažymėjimai įteikti 18 abiturientų.
93-os laidos abiturientų auklėtojai: Danguolė Pavlavičienė, Birutė Genienė, Jurgita Davidavičienė, Linas Klijūnas, Jolanta Norkūnienė, Irena Petruitienė.
Renginio šokėjas paruošė šokių mokytoja Reda Žemelienė. Dainas atliko Jurbarko Bardų klubo atstovai Saulius Lapėnas ir Jogailė Ona Gustaitytė bei Jurbarko Antano Giedraičio – Giedriaus gimnazijos muzikos mokytojos Gražinos Mikšienės paruošti abiturientai Guoda Stalgytė ir Mantas Širkevičius. Renginį vedė Lukas Bakšys. Renginio operatorius Deividas Gerasimovas.
Renginio organizatorė ir režisierė direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jolanta Gudelienė.

Pereiti prie turinio