Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Gruodžio 1-ąją dieną visame pasaulyje minima Pasaulinė kovos su AIDS diena. Tai liga, kuri vien tik per praėjusius metus nusinešė 1,1 mln. gyvybių visame pasaulyje. Šios dienos tikslas – propaguoti brandesnį visuomenės požiūrį į ŽIV / AIDS ligą ir ja sergančius ligonius, bei siekti, kad šių susirgimų būtų kuo mažiau.

Pasaulinė AIDS diena paminėta ir Jurbarko Antano Giedraičio –Giedriaus gimnazijoje: ryte atvykstančius į gimnaziją pasitiko degančių žvakelių užrašas – „AIDS“, šia tema išleistas informacinis stendas, švieslentėje buvo rodomas socialinės reklamos klipas „Mes prieš AIDS“.

Lapkričio 30 d. 13 val. dauguma mokinių stebėjo prof. dr. S. Čaplinsko paskaitą „AIDS: geriau žinoti“.

Vaiko gerovės komisijos narės Danutė Kriščiūnienė ir Dalė Eidokaitienė

Pereiti prie turinio