Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Lapkričio 24 d. gimnazijos aktų salėje rinkosi gimnazistai, tėvai ir svečiai į ketvirtus metus vykstantį, direktoriaus pavaduotojos ugdymui Jolantos Gudelienės sumanytą renginį, Gimnazisto pasas. Šio renginio metu ne įteikiami gimnazisto pasai, bet ir primenama gimnazijos istorija, atributika, giedamas gimnazijos himnas. Vakaro metu dainuoja ir šoka gimnazijos meno kolektyvai. Scenoje sukosi šokių kolektyvo „Ievužė“ merginos, skambias dainas traukė mišrus mokyklos choras, vadovaujamas muzikos mokytojos Gražinos Mikšienės, bei solistės Guoda, Sandra ir Vytautė.

Gimnazistų pasai pirmą kartą buvo įteikti 2013 m. Nuo tada šis renginys yra labai laukiamas, nes tik nuo šios dienos gimnazijos pirmokai tampa pilnateisiais gimnazijos šeimos nariais.

Šiais metais gimnazistams pasus įteikė Jurbarko r. savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius. Gimnazistai džiaugėsi naujais pasais ir didžiavosi, kad turi galimybę mokytis ilgą istoriją turinčioje gimnazijoje.

Pereiti prie turinio