Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Gruodžio 19 dieną, biologijos mokytojos Janinos Ašutaitytės kvietimu, gimnazijoje lankėsi VDU dėstytojai, kurie susitiko su mūsų gimnazijos moksleiviais. Vyresniųjų klasių gimnazistai klausėsi prof. E. Kupčinskienė pranešimo „Biologija – mokslas, kuriame reikia ir “molekulistų” ir “gamtos mylėtojų”. Prof. R. Daugelavičius su mokiniais kalbėjosi apie blogus ir gerus virusus. Antrų gimnazijos klasių moksleiviams buvo aktuali doc. A.Danilevičiūtės tema „Tyrimo darbas – pagrindiniai žingsniai“. Na, o jauniausi gimnazistai susitiko su dr. R. Rodaite-Riševičiene ir diskutavo apie gamtos išradimus, kuriuos žmogus nukopijavo ir pritaikė savo gyvenime.

Tikimės, kad po šių susitikimų gimnazistai pagilino savo biologijos žinias, o ir besidominčių gamtos mokslais taip pat bus daugiau.

Pereiti prie turinio