Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Gegužės 8 dieną KTU vyko Akademiko J.Janickio chemijos konkurso II etapas, konkurse dalyvavo Mantas Vaznys 1A klasės mokinys. Konkurse buvo sumuojami I ir II ETAPO rezultatai. Mantas laimėjo 11 vietą devintokų tarpe. Džiaugiamės Manto laimėjimu ir sveikiname. Mokytoja Aldona Norkuvienė.

Pereiti prie turinio