Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Gegužės 15 d. Vilniaus kolegijos Menų ir dizaino fakultete, Agrotechnologijų fakultete ir Vilniaus statybininkų rengimo centre įvyko Lietuvos mokinių technologijų olimpiada „Kūrybos virusas 2026“, į kurią atvyko dalyviai ir jų mokytojai iš visos Lietuvos. Olimpiadoje dalyvavo 125 mokiniai ir apie 100 mokinius rengusių mokytojų. Gimnazijos mokiniai dalyvavo mitybos ir konstrukcinių medžiagų veiklos grupėse.  Mitybos grupėje Nojus Budelskas, mokytoja Reda Žemelienė.
Konstrukcinių medžiagų grupėje Dominykas Budelskas, mokytoja Žydrūnė Matukaitienė. 
Komisijai susumavus rezultatus Lietuvos mokinių technologijų olimpiados medaliu  apdovanotas  konstrukcinių medžiagų veiklos grupėje,  II B klasės mokinys Dominykas Budelskas. Jis užėmė II – ąją vietą. Didžiuojamės pasiektais rezultatais !

Pereiti prie turinio