Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Gruodžio 10 d. Jurbarko Gimnazijos sporto salėje įvyko jau penktasis Lietuvos MMA mėgėjų čempionatas. Į čempionatą susirinko 87 sportininkai iš 17 sporto klubų – Vilnius „Valetudo MMA Akademija“, Vilnius “Arėjas”, Kaunas „Fighter House“, Prienai ”Vėjas“, Vilnius „Warrios Team“, Šakiai „Ošimas“, Kaunas „Otso Gym“, Šiauliai „Fighting and Fitness Center“, Ukmergė „Dziudo“, Klaipėda “Kovos menų namai“, Vilnius „Pankratos“, Jurbarkas/Raseiniai „Pantera“, Jonava „Faiteris“, „JU-KA-DO“ Klaipėda/ATM, “LUTADOR KLAIPĖDA”, Klaipėda „Titanic“ ir svečiai iš Kaliningrado „Neuderzimij”. Čempionato atidarymo metu sveikinimo žodžius sakė Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos direktorius Alvydas Januškevičius, Jurbarko rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius ir Jurbarko rajono kūno kultūros ir sporto centro direktorius Karolis Bauža.

Kovos vyko vaikams iki 14 metų ant tatamio, o jaunimas ir suaugusieji kovėsi MMA narve. Varžybose buvo daug gražių kovų. Viena daugiausiai emocijų sukėlusi tarptautinė suaugusių sunkiasvorių kova (+93 kg svorio kategorija) tarp svečio iš Kaliningrado Anatolijaus Šingarenko ir vilniškio Saimono Marcinkevičiaus iš klubo „Valetudo MMA Akademija“. Kovą laimėjo lietuvis gražiu nokautu. 

Komandų įskaitoje suskaičiavus visus rezultatus geriausiai sekėsi Vilniaus klubui „Pankratos“ – I vieta, II vieta atiteko Jurbarko klubui „Pantera“, III vietą iškovojo svečiai iš Kaliningrado “Neuderzimij”. Organizatorius Lietuvos MMA federacijos vadovas Mindaugas Smirnovas patenkintas rezultatais. Su kiekvienais metais dalyvių skaičius didėja, auga varžybų teisėjavimo lygis. Klaidų sunku išvengti, bet ateinančiuose čempionatuose turėtų būti kuo mažiau. Organizatoriai dėkoja visų pirma teisėjams už jų sunkų ir atsakingą darbą, visiems parėmusiems čempionatą – Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijai, Jurbarko rajono savivaldybei ir Jurbarko rajono kūno kultūros ir sporto centrui.

    Sporto klubo „Pantera“ rezultatai:

I vieta – Edas Strakšys, Deivydas Zambacevičius, Mantas Icikevičius.
II vieta – Nojus Bendžius, Nedas Kurelaitis, Matas Poškus, Domas Budraitis, Paulius Karpavičius, Mantas Vičas, Neilas Strakšys.
III vieta – Vytenis Jonaitis, Vytautas Ambrutis, Milanas Majauskas.

Pereiti prie turinio