2019-2020 m. m.

Vokietijos Vokietijos ambasados patarėjas kalbai, vokiečių kalbos koordinatorius Aleksandras Šleich (Alexander Schleich), ne tik susipažino su gimnazija, mokytojais, bendravo su gimnazijos administracija bei pasveikino ir įteikė vokiečių kalbos egzamino Deutsches Sprachdiplom (DSD) I diplomus mūsų gimnazistams. Iš viso buvo įteikti 7 (DSD) I diplomai. (vokiečių kalbos mokytoja Ona Stanaitienė).

Šiais mokslo metais trys IV-os klasės mokinės gavo bronzos ženklelį The Duke Of Edinburgh‘s international award, vykdant DofE tarptautinių apdovanojimų programą. (koordinatorė direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jolanta Gudelienė, vadovė Lina Maskolaitienė, žygio vadovas Linas Klijūnas).

Tarptautinis nuotolinis renginys “ENO Art–Light for the Earth”

2019 m. lapkričio 29 d. Tarptautiniame nuotoliniame renginyje inicijuotame Suomijos “ENO Art–Light for the Earth“. Ekologinių žibintų darymas, instaliavimas, filmo kūrimas ir talpinimas į  eTwinning. Erasmus + “Eurotopia”. Jurbarko Antano Giedraičio­-Giedriaus gimnazijos komanda apdovanota:

Vadovė užsienio k. (anglų) mokytoja Asta Akutaitienė.

Tarptautinis užsienio kalbų konkursas „Kalėdos keliauja per pasaulį“

2019 m. gruodžio 5 dieną Tarptautiniame  užsienio kalbų konkurse „Kalėdos keliauja per pasaulį“, vykusiame Raseinių Prezidento Jono Žemaičio gimnazijoje, Jurbarko Antano Giedraičio­­-­Giedriaus  gimnazijos komanda, kuriai vadovavo mokytoja Jurgita Kazinevičienė  JAGGS (komanda: Rūta Bajorinaitė, Enrika Dumčiutė, Rūta Tirlikaitė, Rugilė Kriščiukaitytė, Tomas Martišius ir Julius Liaudenskis) tapo šio tarptautinio konkurso III-io laipsnio diplomo laimėtojais.

Tarptautinis edukacinis konkursas „Olympis 2020-Pavasario sesija“

Dėkojame mokytojams organizavusiems mokinių dalyvavimą Tarptautiniuose edukaciniuose konkursuose „Olympis 2020-Pavasario sesija“ Antanui Kiniuliui Ir Linai Maskolaitienei.

Dėkojame mokytojams, kurių mokiniai gavo diplomus:

Nr.MokytojasDovanos
1.Antanas KiniulisPažymėjimas (fizika 11)

Džiaugiamės dalyvių rezultatais:

Nr.MokinysKlasėDovanos
Individualus dalyvis:
1.Emilija BarčauskaitėIIITušinukas, tvarkaraštis, diplomai (anglų k. I, matem. I, biol. II), padėkos (chem.)
Lina Maskolaitienė užregistravo šiuos mokinius:
2.Eva BuitkutėITušinukas, diplomai (biol. III, IT III, fizika III), padėkos (lietuvių k., matem., ist., geogr., chem.)
Antanas Kiniulis užregistravo šiuos mokinius:
4.Aušrinė MačiulaitytėIIITušinukas, tvarkaraštis, padėkos (fizika)
5.Dominykas VilčinskasIIITušinukas, tvarkaraštis, diplomai (fizika III)
6.Ernestas SabaliauskasIIITušinukas, tvarkaraštis, diplomai (fizika III)
7.Nedas RimavičiusIIITušinukas, tvarkaraštis, diplomai (fizika II)
8.Orestas PalšauskasIIITušinukas, tvarkaraštis, diplomai (fizika III)
9.Vitas ŠtreimikisIIITušinukas, tvarkaraštis, diplomai (fizika III)
10.Adrija KučinskaitėIVTušinukas, padėkos (fizika)
11.Povilas SamuilisIVTušinukas, diplomai (fizika III)
12.Eglė LiubancaitėIIITušinukas, tvarkaraštis, diplomai (fizika III)
13.Gintarė Gabrielė GabšytėIVTušinukas, diplomai (fizika III)
14.Kajus KuncaitisITušinukas, diplomai (fizika II)
15.Arnas ŠniokaitisITušinukas, diplomai (fizika I), medaliai (1)

Individualus dalyvis:
16.Barbora JociutėIVTušinukas, tvarkaraštis, diplomai (biol. I), medaliai (1)

Tarptautinis vaikų ir jaunimo dailės miniatiūrų konkursas

Mūsų gimnazijos mokiniai dalyvavo tarptautiniame vaikų ir jaunimo dailės miniatiūrų konkurse „DIALOGAI SU GAMTA. MANO KRAŠTAS“ ir gavo padėkos raštą. Mokytoja Jurgita Davidavičienė.

Tarptautinis šokių konkursas „SHOCK“

Jurbarko A. Giedraičio-Giedriaus gimnazijos šokių studijos „ERA“ merginos dalyvavo tarptautiniame šokių konkurse „SHOCK“ ir laimėjo 2 vietą.

Dalinamės džiaugsmingomis akimirkomis.

WORLD DANCE WEEK 2012

Sveikiname Eivą Dobilaitę, sėkmingai pasirodžiusią pasaulinėje šokių savaitėje „World dance week 2012“ Lenkijoje. Gimnazistė laimėjo 3 vietą „Solo hip hop Freestyle” (26 dalyviai), 4 vietą „Duo hip hop” su Goda iš Klaipėdos (16 duetų) ir 6 vietą „Solo show dance” (18 dalyvių).

Trumpas Eivos komentaras: „Emocijos ir nuotaikos pačios geriausios, pirmą kartą pamačiau tokio aukšto lygio varžybas, supratau kaip toli pažengęs šokių pasaulis ir kiek reikia dirbti. Labai džiaugiuosi galimybe ten dalyvauti, pasisėmiau patirties ir tai skatina dar labiau tobulėti, o tai ir yra didžiausias malonumas J“.

Tarptautinė konferencija “Moksleivių matematikos, informacinių technologijų ir ekonomikos projektiniai darbai” vyko Šiaulių Simono Daukanto gimnazijoje 2012 m. kovo 23 d.

4d kl. mokinių Gretos Žievytės, Austėjos Urbonaitės ir 2c kl. mokinės Deimantės Gudelytės (projektinių darbų vadovė – matematikos mokytoja Laimina Juškienė) projektiniai darbai buvo pristatyti konferencijoje ir apdovanoti padėkos raštais bei atminimo dovanėlėmis.

Mokinės džiaugiasi, kad darbų pristatymą  įvertino konferencijos konsultantai dr. Roma Kačinskaitė, ŠU matematikos katedros profesorė ir dr. Renata Macaitienė ŠU matematikos katedros docentė.

Konkursas DNR dienai paminėti

Kristinos Perminaitės projektinis darbas (projektinio darbo vadovė – anglų kalbos mokytoja Jurgita Kazinevičienė), skirtas DNR dienai paminėti, Europos Žmogaus Genetikos Draugijos organizuotame tarptautiniame rašinių konkurse buvo įvertintas garbės raštu.

Konkurse dalyvauti paraiškas atsiuntė 130 dalyvių iš 12 šalių. 4 iš jų laimėjo prizines vietas, 10 apdovanoti garbės raštais. Rašinius vertino Europos Žmogaus Genetikos Draugijos  Švietimo komitetas. Šių 14 pasižymėjusių studentų vardai buvo paskelbti bei plojimais pagerbti  Europos Žmogaus Genetikos konferencijoje Amsterdame, kurioje dalyvavo 2000 tarptautinių mokslininkų ir daktarų.

Kristinos rašinys patalpintas Europos Žmogaus Genetikos Draugijos (The European Society of Human Genetics) svetainėje http://www.dnaday.eu/.