Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Galbūt kai kam jau ir pabodo, bet vis dėlto žiema – savaip nuostabus metų laikas. Ne retas ir pats patyrė, jog žiemos metu galima pamatyti nepakartojamų vaizdų ir ne kiekvieną jų pavyksta įamžinti. Būtent todėl gimnazijos moksleiviai siūlo Jums pasigėrėti savo užfiksuotais kadrais!

Sniegas ir ledas – tai įstabūs gamtos stebuklai, kurie leidžia makro fotografijoje, pažvelgus iš labai arti, pamatyti juos kitaip: rūpestingai  eglės šakas apgulę sniego debesėliai, pati žiemos pasaka sustingusi varveklio spyglyje, paslaptinga ledo misterija, ant lango sužydusios sniego gėles ir sušalę pumpurėliai kieme, svyrantys nuo sniego kepurių. Visas vasaros grožis dabar – tik sušalęs prisiminimas. Tarp minkštų pūkų patalų, rodos, žiemą visur, kur pažvelgsi – balta, tačiau ne fotografo akiai.

Visa tai mūsų moksleiviai stengiasi parodyti Jums savo užfiksuotose fotografijose ir pasidalinti tais trumpais, nuostabiais momentais.

Linkime greitai sulaukti pavasario, kada žiemos vaizdai liks tik prisiminimuose ir mūsų fotografijose.

Pereiti prie turinio