Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Gruodžio 20 d. gimnazijos mokinius ir mokytojus pakvietėme į šventinį Kalėdinį koncertą, kurį paruošė dirketoriaus pavaduotoja Jolanta Gudelienė, lietuvių kalbos mokytoja Vilija Bartusevičienė ir merginų choro „Saulė“ vadovė Danutė Lapienė. Koncerto pradžioje 1a klasės gimnazistai supažindino su paslaptingosios Narnijos gyventojais, o renginio vedantieji Paulius Eigertas ir Raimondas Kiltinavičius paskelbė, kad koncerto dalyviai padovanos visiems Kalėdinę pasaką, savo dainomis pakviesdami asiplankyti įvairiausiose vietose. Koncertavę solistai Andrius, Marta ir Almantas dovanojo klausytojams gerą nuotaiką. Skaitovai Jonė, Monika ir Vaiva priminė švenčių prasmę ir papročius. Lietuvių kalbos mokytoja Vilija Bartusevičienė paskaitė savo kūrybos eiles. Merginų choras „Saulė“ pasveikino gimnazistus artėjančių švenčių proga skambiu, nuotaikingu choriniu repertuaru.

Pereiti prie turinio