Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

2020 metų Vokiečių kalbos dienų „Ö kaip öko?“ renginiai visoje Lietuvoje vyko spalio 19-25 dienomis. Pagrindiniai akcentai – tvarumas, ekologiškumas ir kūrybingumas. Mūsų gimnazijoje vokiečių kalbos pamokose irgi buvo minimos vokiečių kalbos dienos. Mokiniai dainavo vokiečių kalbos dienų himną, kurį sukūrė ir atliko „Skamp“ grupė, nagrinėjo tvarumo temą, žaidė žaidimus, atsakinėjo į viktorinų klausimus. Buvo ir dovanėlių, kuriose džiovinti vaisiai, vaistažolės, prieskoniai.

Vilniaus Goethe´s institutas padovanojo devynioms Lietuvos bibliotekoms 10 knygų tvarumo tema. Jeigu susidomėjote, knygas galite pasiskolinti Jurbarko rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje

Šio projekto globėja „Vinted“ įkūrėja Milda Mitkutė sako: „Jei manęs klaustų, ką daryčiau kitaip būdama paauglė, neabejotinai atsakyčiau: skaityčiau daugiau knygų ir mokyčiausi daugiau užsienio kalbų.“

Pereiti prie turinio