Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

„GP Baltic MMA Amateur Champion 72 kg“ čempiono diržą iškovojo kaliningradietis

    Gruodžio 12 d. Jurbarke vyko kasmetinis tarptautinis „MMA Jiu-Jitsu Fight‘ 9“ turnyras. Žiūrovai galėjo pamatyti 15 dvikovų pagal MMA ir kikbokso (K-1) taisykles. Turnyre dalyvavo svečiai iš Latvijos ir Rusijos. Pagrindinės vakaro kovos vyko dėl „GP Baltic MMA Amateur Champion 72 kg” čempiono diržo. Susikovė vieni iš stipriausių Pabaltijo MMA kovotojai, tai Lukas Plečkaitis, Ernestas Varankevičius, Tadas Lilionis, Ivan Jeremenko. Turnyrą atidarė Lietuvos MMA ir džiudžitsu federacijos prezidentas Mindaugas Smirnovas. Sveikinimo žodžius sakė LSDP Jurbarko rajono skyriaus pirmininkas Gintaras Kasputis, Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos direktorius Alvydas Januškevičius, tarptautinės greplingo federacijios prezidentas Kęstutis Smirnovas.

     Turnyro organizatoriai turnyru liko patenkinti. Nors diržas atiteko kaliningradiečiui Lietuvos sportininkas Ernestas Varankevičius tik minimaliu taškų skirtumu, po pratęsimo teisėjų sprendimu liko antras ir tapo “GP Baltic MMA Amateur Champion 72 kg“ vicečempionu. Ernestui tik 16 metų, o jis jau dalyvauja tarp suaugusiųjų ir kovoja su pačiais geriausiais. Labai gražios buvo ir jaunųjų sportininkų kovos, kurios nenusileido suaugusiųjų tiek techniškumu tie ryžtu siekti pergalės. Renginį papuošė šokių grupės „D-EM“ šokėjų Eivos Dobilaitės ir Tomos Veronikos Paulaitytės pasirodymai.

Kitas tarptautinis turnyras, kurio metu vyks kovos dėl “GP Baltic MMA Amateur Champion 80 kg“ čempiono diržo, planuojamas jau po naujų metų, vasario mėnesį. Turnyro organizatoriai nori padėkoti visiems treneriams, sportininkams ir renginio rėmėjams.

Sporto klubo Pantera  Rezultatai

1. K-1 (2 x 2) 40 kg
Gabrijus Paulauskas Šiauliai „Fighting And Fitness Center“ vs Eidvinas Vaitkus Jurbarkas „Pantera“

Pergalė: Eidvinas Vaitkus
Antrame raunde 0:58 min, TNO.


7. MMA Amateur (2×4) 72 kg
Vladislav Gusev Latvija „SEVARCH” vs Mažvydas Bernikas Jurbarkas „Pantera“

Pergalė: Vladislav Gusev 
Pirmame raunde 1:22, trikampis smaugimas.


11. K-1 (3×2) 75 kg 
Arnas Bartosevičius Kaunas „Strikers” vs Mindaugas Paulauskas Jurbarkas „Pantera“

Lygiosios. 

12. MMA Amateur (2×3) 35 kg

Vladimir Efimov Latvija „SEVARCH” vs Deivydas Zambacevičius Jurbarkas „Pantera“

Lygiosios.


14. K-1 (3×2) 65 kg
Augustinas Gorys Šiauliai “Fighting And Fitness Center“ vs Dargirdas Šimkus Jurbarkas „Pantera“ 
Pergalė: Dargirdas Šimkus 
Teisėjų sprendimu..

daugiau  foto – https://www.facebook.com/media/set/?set=a.693214017480348.1073741849.200598626741892&

Pereiti prie turinio