Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos mokinių taryba, kurios veiklą kuruoja direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jolanta Gudelienė, pasveikino gimnazijos mokytojus Tarptautinės Mokytojų dienos proga. Šiais metais renesanso muzika ir apranga padėjo sukurti šventinę nuotaiką ir atributiką ne tik ankstų rytą, bet ir renginio metu. Muzikinį sveikinimą paruošė muzikos mokytoja Gražina Mikšienė kartu su savo mokiniais Emilija Barčauskaite, Agne Bukauskaite, Milanu Majausku ir Linu Sasnausku. Renginio vedantieji Aistė Dirdaitė ir Dainius Kavaliauskas palinkėjo mokytojams ir toliau atrasti jėgų ir tikėjimo  mokyti ir perduoti savo žinias. Nuoširdžius ir šmaikščius sveikinimus išsakė ir dvaro ponia bei dvaro ekonomė iš Jurbarko krašto muziejaus.

Mokytojų dienos šventės nuotraukos.

Pereiti prie turinio