Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Gruodžio 19 d. muzikos mokytojos Gražinos Mikšienės ir technologijų mokytojos Irenos Petruitienės iniciatyva gimnazijos mokiniai dovanojo koncertinę programą bei mokinių rankdarbius Smalininkų senjorams. Susitikimo metu gimnazistė Meida Juškaitė sveikino senjorus su artėjančiomis šventėmis, ragino juos dalintis savo jaunystės prisiminimais. Muzikos mokytojos Gražinos Mikšienės paruošti: solistė Paulina Kerutytė, gitaristai Milanas Majauskas ir Linas Sasnauskas bei džambe pritariantis Aironas Zigmantavičius, sukūrė ypatingą Kalėdinę nuotaiką, kuria „užsikrėtė“ Smalininkų senjorai ir darbuotojai dainuodami visi kartu. Tuo pačiu metu technologijų mokytojos I.Petruitienės 3-ios klasės auklėtinės bendravo su senjorais jų kambariuose, dovanodami jiems eiles bei pačių mokinių, kartu su mokytoja, pagamintus suvenyrus.

Pereiti prie turinio