Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Kovo 20-24 dienomis Jurbarko Antano Giedraičio – Giedriaus gimnazijoje vyko „Savaitė be patyčių“. Savaitės moto – „Tik save gerbiantis ir laimingas žmogus neskaudina kitų“. Gimnazistus pasitiko „Savaitei be patyčių“ skirta instaliacija: besišypsantys veidukai ir palinkėjimai džiaugtis, sakyti vienas kitam komplimentus, žavėtis, girti, juoktis, stebėtis… Instaliacija patraukė dėmesį spalvomis ir gera nuotaika, todėl tikrai privertė nusišypsoti kiekvieną įeinantį.
Dorinio ugdymo pamokų ir klasių valandėlių metu vyko kino filmų apie patyčias peržiūra ir aptarimas, buvo priminta informacija apie galimus pagalbos būdus matant vykstančias patyčias.

Etikos pamokos metu mokiniai rašė palinkėjimus, skirtus savaitei be patyčių, o iš jų suvėrė linkėjimų girliandas. Ir ko tik nėra tuose vėriniuose: nuo iškilių žmonių citatų iki asmeninių palinkėjimų ir pozityvių teiginių, skatinančių gerbti vieniems kitus. Linkėjimų girliandos papuošė Gimnazijos holą, tapdamos fonu asmenukėms. Visi, pritariantys mokyklos be patyčių idėjai, gali fotografuotis linkėjimų fone ir siųsti šią žinią draugams ir pažįstamiems: Jurbarko Antano Giedraičio – Giedriaus gimnazija – tolerantiškų, draugiškų, gerbiančių save ir kitus mokinių mokykla.

Pereiti prie turinio