Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Rugsėjo 25 d. Jaunųjų žurnalistų būrelis (vadovė V. Greičiūnienė) vyko į baigiamąjį respublikinio projekto „Žurnalistikos laboratorija“ renginį Vilniuje.

Projekto iniciatorius Karolis Vyšniauskas aptarė visų dalyvių veiklą, sveikinimo žodį tarė JAV ambasados viešųjų ryšių vadovė Sara Styl. Projekte dalyvauti pakviestos tik 5 Lietuvos mokyklos: iš Varėnos, Gargždų, Šakių, Prienų, Jurbarko. Mokiniai apibendrino visų metų veiklą, dalinosi įspūdžiais, pasiekimais, įgytomis žiniomis.

Mūsų mokyklos būrelis su savo mentoriumi fotožurnalistu Artūru Morozovu irgi pasidalino patirtimi. Taip pat Mindaugas Jackevičius, vyr. LRT portalo redaktorius, skaitė paskaitą tema „Drąsa kalbėti, kodėl tai svarbu?“, per kurią papasakojo apie žurnalisto darbą bei sunkumus, su kuriais tenka susidurti.

Smagu, kad renginyje dalyvavo ir studentės, buvusios gimnazistės Akvilė Antanaitytė, Sabina Račaitė, Gustė Pocevičiūtė.

Pereiti prie turinio