Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

2020 rugsėjo 23 d., iškilmingo renginio metu DofE programos dalyvei Augustei Bunikytei  buvo įteiktas bronzos ženklelis ir tarptautinis sertifikatas. Šiais metais programą baigė ir Samanta Mažrimaitė, kuriai taip pat bus įteiktas bronzos ženklelis ir sertifikatas.

Jurbarko Antano Giedraičio–Giedriaus gimnazija įgyvendina „The Duke of Edinburgh‘s International Award“ (DofE) tarptautinę programą, su tikslu sudaryti sąlygas kryptingam mokinių asmenybės brandos  ugdymui.

DofE programa – tai iš Edinburgo atkeliavusi asmeninio augimo programa, Lietuvoje įgyvendinama nuo 2006 metų. Tarptautinę DofE apdovanojimų programą nuo 2014 m. pradžios remia Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Lietuvos vaikų ir jaunimo centras.

Dalyvaudami DofE apdovanojimų programoje jaunuoliai išsikelia individualius asmeninio tobulėjimo tikslus ir savo laisvalaikiu siekia jų. Mūsų gimnazijoje programą vykdo programos koordinatorė direktoriaus pavaduotoja ugdymui – Jolanta Gudelienė; programos vadovė – užsienio k. (anglų) mokytoja Lina Maskolaitienė; žygių programos daliai vadovauja DofE žygių instruktorius, fizinio ugdymo mokytojas Linas Klijūnas. Programa pagal amžių yra išskirstoma į tris pagrindinius lygius, kuriuos įgyvendinus gaunamas įgūdžių ir nuopelnų įvertinimo sertifikatas kartu su lygio ženkleliu. Šios programos sertifikatas yra pripažįstamas tiek Lietuvoje, tiek užsienio šalyse.

Gimnazijos direktorė Vida Greičiūtė sveikina visą DofE gimnazijos komandą ir didžiuojasi šių metų dalyvių pasiekimais.

Pereiti prie turinio