Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Ypatingi muzikos, šokio, kūrybos deriniai džiugino žiūrovus “Meno šėlsmo” renginyje, gimnazijos aktų salėje. Grakštūs judesiai, ritmo pajauta, skambūs balsai visus suvienijo bendrai ir prasmingai meninei veiklai. Šypsenos veiduose, susiliejimas su savo kūriniu, aplodismentų gūsiai, šūksniai bravo. Visa tai apibūdino dalyvių ir žiūrovų nuotaikas tvyrančias Meno šėlsmo teminiame vakare. Programoje dalyvavo: Dominyka ir Era, Daina ir Era, Edvardas, Paulina ir Toma, Marta ir Patricija, Laurynas, Almantas, šokio kolektyvas D-EM, Laura ir Arnas, Jolanta, Julija ir Darius, Tadas, Paulius, Darius, Mantas ir Arnas. Direktorius Alvydas Januškevičius ir renginio organizatorė direktoriaus pavaduotoja Jolanta Gudelienė padėkojo jauniesiems talentams už jų atliktą programą ir įteikė simbolines dovanėles.

Pereiti prie turinio