Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Gimnazijos bendruomenei ir svečiams pristatome mūsų moksleivių fotografijų parodą „Fotografija stambiu planu“.

Tai augalai ir gyvūnai nufotografuoti stambiu planu, dažnai naudojant makro režimą. Svarbiausia makro fotografijoje – perteikti objektą dideliu masteliu, parodyti jo formas, struktūrą, spalvas iš arti. Tikriausiai daugelis pastebi mus supančios gamtos grožį, tačiau ne visiems pasiseka jį užfiksuoti.
Pristatomoje parodoje didžioji dalis nuotraukų yra Gabrielės Undraitytės 3g. Gabrielė fotografuoja neseniai – apie porą metų, tačiau jos fotografijos džiugina spalvingumu, kompozicijos įvairove, subtiliu grožio supratimu. Ne mažiau įdomios nuotraukos yra ir kitų moksleivių: Ingos Cikaitės 3a, Lauros Dobilaitytės 3g, Viktorijos Murauskaitės 3C, be abejonės Kamilės Andriulaitytės 4e ir kitų.

Pereiti prie turinio