Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

         Nuoširdžiai dėkojame gimnazijos mokinių tėveliams, darbuotojams, buvusiems mokiniams ir visiems tiems, kurie praėjusiais metais skyrėte gyventojų pajamų mokesčio 1,2 proc. mūsų gimnazijai. Jūsų parama yra labai svarbi. Panaudojant Jūsų pervestas lėšas atnaujinamos ir gražinamos gimnazijos patalpos, gerėja ugdymo(si) sąlygos mokytojams ir mokiniams.

         Tikimės, kad ir 2024 metais sulauksime Jūsų paramos. Tai puiki investicija į savo vaikų ateitį.

         Gimnazijos rekvizitai:

         Paramos gavėjo identifikacinis numeris (įstaigos kodas) 290917890

         Paramos gavėjo pavadinimas:

         JURBARKO ANTANO GIEDRAIČIO-GIEDRIAUS GIMNAZIJA

         Adresas:

         Vydūno g. 15, LT-74118 Jurbarkas

         Tel. (8 447) 72 561

         Dėkojame už Jūsų paramą ir geranoriškumą!

Pereiti prie turinio