Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Gruodžio 1 d. – Pasaulinė kovos su AIDS diena. Šios dienos tikslas propaguoti brandesnį visuomenės, politikų bei žiniasklaidos požiūrį į AIDS ligą ir ja sergančiuosius bei siekti sumažinti užsikrėtimų ŽIV skaičių, vengti diskriminacijos, mažinti mirtingumą nuo AIDS!

Šia proga užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras (ULAC) pakvietė mus paminėti Pasaulinę AIDS dieną dalyvaujant protmūšyje „AIDS: geriau žinoti 17“. Į netradicinę pamoką susirinko I – II gimnazijos klasių mokiniai. Buvo sudarytos 3 komandos po 6 narius. Proto mūšio metu mokiniai ne tik atsakinėjo į sudėtingus klausimus, bet ir gilino turimas žinias apie ŽIV bei AIDS.

Šį kartą nugalėjo I d klasės komanda, kuriai buvo įteiktos Jurbarko rajono savivaldybės sveikatos biuro dovanėlės, o visoms komandoms – padėkos raštai už nuoširdų dalyvavimą.

Ačiū komandoms už aktyvumą, o sirgaliams už didžiulį palaikymą!

Pereiti prie turinio