Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Gruodžio 1-ąją gimnazijos Jaunųjų žurnalistų būrelis lankėsi Jurbarko miesto ir rajono laikraščio „Mūsų laikas“ redakcijoje. Išvyka buvo įdomi: leidinio direktorė Oksana Mazur ir korespondentė Rasa Murauskienė supažindino su šiuo metu leidžiamo laikraščio istorija, atskleidė žurnalistinio darbo specifiką ir užkulisius, papasakojo atsitikimų iš savo patirties. Daug emocijų kilo antrojoje susitikimo dalyje, kai gimnazistės atliko praktines užduotis: kūrė straipsnių antraštes, galvojo, kokios savybės būdingos žurnalistui, diskutavo bei ginčijosi. Apsilankymas redakcijoje buvo naudingas: dar daugiau sužinota apie vieną iš įtakingiausių profesijų Lietuvoje – juk ne veltui sakoma, kad žiniasklaida yra ketvirtoji valdžia, turinti didelę galią paveikti visuomenės gyvenimą.

Pereiti prie turinio