Pamoka kitoje aplinkoje

Norėdami į savo kraštą pritraukti daug turistų, turėtume mokėti bent keletą užsienio kalbų ir gebėti įdomiai pristatyti savo vietovę. To mokomės jau mokyklos suole.

Spalio 20 d. III klasių mokinių grupė su mokytoja Vita Pakinkyte rusų kalbos mokėsi neįprastoje aplinkoje - Krašto muziejuje. Žiūrėdami filmuotą medžiagą ir klausydami ekskursijos vadovės pasakojimo apie mūsų rajono įžymiausias vietas, praplėtė ne tik krašto pažinimo žinias, bet ir praturtino savo rusų k. žodyną, lavino bendravimo rusų k. įgūdžius.

Integruota matematikos ir anglų kalbos pamoka „Matematinė statistika“

Kovo 24 dieną 4M4 grupės mokiniams vyko integruota matematikos ir anglų kalbos pamoka „Matematinė statistika“. Mokiniai nagrinėjo patarlių skaitines charakteristikas, kurias pristatė anglų kalba. Pamoką vedė matematikos mokytoja Laimina Naujokienė ir anglų kalbos mokytoja Lina Maskolaitienė.

Skaityti daugiau

Integruotos atviros pamokos Lietuvos mokytojams ir mokiniams

XXI amžius visomis prasmėmis  pokyčių metas. Neįtikėtini iššūkiai teko visoms gyvenimo sritims. Kaip ir medicina, taip ir švietimas atsidūrė įvykių epicentre, kurį hiperbolizuotai galima pavadinti pragaru.

Dvi mūsų gimnazijos pedagogės - matematikos mokytoja ekspertė Asta Zikienė ir lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė Violeta Greičiūnienė – drąsiai ėmėsi iniciatyvos anksčiau mokykloje gyvai vestą renginį pritaikyti naujoms, IT technologijomis pritaikytoms erdvėms.

Skaityti daugiau

Integruota biologijos ir matematikos pamoka „Modifikuotas kintamumas, skaičiavimas kitaip“

Kovo 8 d. 4M5 grupės mokiniams - vyko integruota biologijos ir matematikos pamoka „Modifikuotas kintamumas, skaičiavimas kitaip“. Mokiniai sužinojo, kas yra modifikuotas kintamumas, atliko klevo lapų matmenų statistinius tyrimus. Pamoką vedė matematikos mokytoja Z.Bilotienė ir biologijos mokytoja A.Plevokienė.

Integruota pamoka „Hiperbolė literatūroje ir matematikoje“

Š. m. vasario 26 d. gimnazijos 1b klasės moksleiviams vyko integruota pamoka „Hiperbolė literatūroje ir matematikoje“. Mokiniai nagrinėjo K. Donelaičio poemos „Metai“ ištraukas, ieškojo hiperbolių, aiškinosi jų naudojimo paskirtį. Sprendė matematines užduotis su hiperbolėmis.