foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Mokomoji-pažintinė ekskursija į Anykščius

  4A klasė mokslo metus pradėjo turininga mokomąja-pažintine ekskursija. Rugsėjo 9 d. su klasės vadove V. Pakinkyte ir mokytoja D. Karčiauskiene vyko į Anykščius. Kelionės tikslas buvo susipažinti su literatūrinėmis Anykščių krašto vietomis, gamtos paminklais.

Skaityti daugiau

Gimnazijos biologų dalyvavimas respublikinėje švietimo inovacijų parodoje „Mokykla 2019“ ir praktinės veiklos Atradimų laboratorijose

   Lapkričio 22 dieną mūsų gimnazijos „Gamtos tyrimų“ būrelis ir geriausi biologai, kartu su mokytoja Janina Ašutaityte, vyko į respublikinę švietimo inovacijų parodą „Mokykla 2019“ Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO. Parodoje „Mokykla 2019“ jau penktus metus veikė Atradimų laboratorijos, kur mokiniai atliko praktinius darbus. Mūsų gimnazistai Atradimų laboratorijose dalyvavo jau trečią kartą. Šį kartą parodos tema – „Mokomės drauge“. Atradimų laboratorijose mokiniai atliko praktinius darbus: „Vabzdžių gyvenimas ir gestų kalba“, „Balioną pučia mielės“, „Sauso ledo tyrimas“, „Atrask druskų tirpalų paslaptis“.

Skaityti daugiau

Pažintinė išvyka į Molėtų astronomijos observatoriją

   Astronomija – mokslas, apimantis reiškinių, esančių už Žemės ir jos atmosferos, stebėjimą ir aiškinimą. Pirmosios astronomijos žinios pradėtos kaupti nuo seniausių laikų. Žmonės, sekdami Mėnulio fazes, išmoko matuoti laiką pagal žvaigždžių padėtį danguje, taip nustatydavo sėjos pradžią, nuspėdavo potvynius ar derliaus nuėmimo metą. Tačiau šis mokslas ne mažiau svarbus ir šiuolaikiniam žmogui. Astronomija mums padeda pažinti kosminę erdvę, plėtoti kosmonautiką, tirti mūsų planetą iš kosmoso, suprasti, kokią įtaką daro kosmose vykstantys reiškiniai Žemėje esančiai gyvybei.

Skaityti daugiau

LAZERIO GALIA IR „SKRYDIS“ Į VISATOS TOLIUS

   Gruodžio 11 d. astronomijos būrelio nariai (lydimi fizikos - astronomijos mokytojo Antano Kiniulio) ir aktyvesni mūsų gimnazijos mokiniai keliavo į VU fizikos fakulteto lazerinių tyrimų centrą. Ten susitikome su buvusiu mūsų mokyklos mokiniu, Andriumi Melninkaičiu, dabar jau docentu ir vyresniuoju mokslų daktaru. Gimnazijos mokiniams jis pravedė paskaitą, kurios metu sužinojome apie lazerio vidinę struktūrą, veikimo principą, panaudojimą. Gyvai pamatėme įvairiausių dydžių ir pajėgumų lazerių, stebėjome įvairius bandymus, atliekamus su lazerių šviesa.

Skaityti daugiau

Pažintinė išvyka į Klaipėdą

    Gruodžio 7 d. 1a ir 1b klasių mokiniai, lydimi mokytojų V. Pakinkyte, D. Kondrotaite ir A. Būblaičiu, dalyvavo pažintinėje išvykoje į Klaipėdą, delfinariumą, jūrų ir laikrodžių muziejus.

   Delfinariume stebėjome delfinus atliekant įvairiausius triukus, tokius kaip šuoliai iš vandens, šokiai pagal muziką, metimas į krepšinio tinklą ir net piešimas ant drobės. Kartu su delfinais pasirodė ir Kalifornijos jūrų liūtai.

Skaityti daugiau

2024 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija