foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Informacija mokytojams - korepetitoriams

Gerb. mokytojau,
Esate korepetitorius, laisvai samdomas mokytojas ar ketinate tokiu tapti?

   Primename, kad korepetitoriai ir laisvai samdomi mokytojai turėtų įregistruoti individualią veiklą arba įsigyti verslo liudijimą . Tai padaryti galima paprastai, prisijungus prie Mano VMI, o jei reikia specialisto pagalbos - atvykus į bet kurį valstybinės mokesčių inspekcijos (toliau – VMI) aptarnavimo padalinį.

     Skaityti visą straipsnį čia...

Susitikimas su švietimo ir mokslo ministre

     Sausio 26 d. Jurbarko Antano Giedraičio - Giedriaus gimnazijoje lankėsi švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė. Pedagogai turėjo klausimų dėl brandos egzaminų ir neformaliojo švietimo organizavimo, geltonųjų autobusų naudojimo, mokyklų finansavimo pagal mokinio krepšelio metodiką ir kitomis temomis. Ministrė A. Pitrėnienė susirinkusius supažindino su naujovėmis, pasieksiančiomis mokyklas – mobiliomis laboratorijomis, pasikeitusiu privalomų brandos egzaminų skaičiumi, kalbėjo apie mokslo inovacijas ir galimybes mokyklose auginti mokslininkus, kurie kurtų mūsų ateitį. Pasak ministrės, „Vizito rezultatai Jurbarke džiugina, nes matosi rajonų vadovų domėjimasis švietimu. Galėjome kalbėtis apie Trečiojo amžiaus universitetą, Dainų šventę, Vaiko gerovės komisijos darbą, ieškoti problemų sprendinių, tinkančių Jurbarko rajono savivaldybei“.

 

2024 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija