Mokinių priėmimo komisijos informacija

Baigė darbą Mokinių priėmimo į Jurbarko Antano Giedraičio – Giedriaus gimnaziją komisija. Komisija savo darbe vadovavosi Mokinių priėmimo į Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnaziją komisijos darbo reglamentu ir Mokinių priėmimo į Jurbarko Antano Giedraičio – Giedriaus gimnaziją tvarkos aprašu.

Iki birželio 30 dienos buvo gauti 127 prašymai priimti į I-ąją Gimnazijos klasę. Pagrindiniai kriterijai, į kuriuos atsižvelgta formuojant klases, buvo užsienio kalbos, kurias mokysis būsimieji mokiniai, taip pat dorinis ugdymas (tikyba ir etika), vaikinų ir merginų skaičius klasėse. Į kitus tėvų (atstovų pagal įstatymą) pageidavimus dėl klasių komplektavimo buvo atsižvelgta tiek, kiek leido galimybės.

Skaityti daugiau

2020-2021 m. m. Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos 1 klasių sąrašai

Mokinių kodų  sąrašą skaitykite čia...

Klasių auklėtojai:

1 A klasės auklėtoja Vilma Strončikienė
1 B klasės auklėtoja Gitana Bajorinaitė
1 C klasės auklėtoja Irma Savickaitė
1 D klasės auklėtoja Jolanta Norkūnienė
1 E klasės auklėtoja Vita Klepikovienė

Jaunimo organizacijų iniciatyva „Studentai – moksleiviams, moksleiviai – studentams“

Balandžio 7 dieną startavo nauja jaunimo organizacijų iniciatyva „Studentai – moksleiviams, moksleiviai – studentams“ (SMMS). Tai iniciatyva, skirta moksleiviams, kuri padeda jiems atrasti mentorius, konsultuojančius mokslo, karjeros pasirinkimo ir kasdienybės klausimais. Taip pat iniciatyvos interneto svetainėje (https://smms.lt/) pateikiama naudinga informacija apie mokymąsi, turiningą laisvalaikio praleidimą.

Skaityti daugiau