2020 m. Jurbarko rajono bendrojo ugdymo mokyklų šachmatų varžybos
(įvyko 2020 m. sausio 22 d.)
Vieta |
Komanda |
Vardas, pavardė, klasė |
Mokytojai |
III |
Vaikinai |
Irmantas Norkūnas III c Erikas Pranckaitis II a Kajus Kuncaitis I d AugustėVasiliauskaitė III d |
Stanislavas Motulas |
2020 m. Jurbarko rajono bendrojo ugdymo mokyklų stalo teniso varžybos
(įvyko 2020 m. sausio 30 d.)
Vieta |
Komanda |
Vardas, pavardė, klasė |
Mokytojai |
I |
Merginos |
Meda Kvietkutė I d Rugilė Žičkutė I d Viltė Kazlauskaitė I d Andrijana Leonavičiūtė I c |
Stanislavas Motulas |
2020 m. Lietuvos mokyklų žaidynių miesto vietovių mokyklų zoninės stalo teniso varžybos
(įvyko 2020 m. vasario 13 d.)
Vieta |
Komanda |
Vardas, pavardė, klasė |
Mokytojai |
I |
Merginos |
Meda Kvietkutė I d Rugilė Žičkutė I d Viltė Kazlauskaitė I d Andrijana Leonavičiūtė I c |
Stanislavas Motulas |
2020 m. Jurbarko rajono bendrojo ugdymo mokyklų smiginio (klasikinio) varžybos
(įvyko 2020 m. vasario 5 d.)
Vieta |
Komanda |
Vardas, pavardė, klasė |
Mokytojai |
I |
Merginos |
Meda Karpavičiūtė IV a Karolina Batarūnaitė II e |
Linas Klijūnas |
I |
Vaikinai |
Nojus Lužaitis II c Matas Stankaitis II e |
Linas Klijūnas |
2020 m. Jurbarko rajono bendrojo ugdymo mokyklų tinklinio varžybos
(įvyko 2020 m. vasario 12 d.)
Vieta |
Komanda |
Vardas, pavardė, klasė |
Mokytojai |
I |
Vaikinai |
Nojus Lužaitis II c Kajus Klaudijus Jasevičius II d Dovydas Gaižauskas II d Mantas Sirvydas II d Jokūbas Skrodenis IIe Martynas Jankauskas IIb Titas Barčas Ia Eimantas Petrošius Ia Mantas Stanaitis Ia |
Linas Klijūnas |
2020 m. Jurbarko rajono bendrojo ugdymo mokyklų tinklinio varžybos
(įvyko 2020 m. vasario 12 d.)
Vieta |
Komanda |
Vardas, pavardė, klasė |
Mokytojai |
II |
Merginos |
Agnė Gerulaitytė II e Augustė Mockevičiūtė II c Austėja Puraitė II c Gabija Rinkevičiūtė II e Samanta Lopetaitytė II a Eivena Šakaitytė II e Meda Osipovaitė II b Ugnė Birgiolaitė IIe Nerilė Stankutė IIc Meda Sabaitė IIb |
Remigijus Brazaitis |
2020 m. vasario 5 d. vyko Jurbarko rajono bendrojo ugdymo mokyklų vaikinų ir merginų smiginio (klasikinio) finalinės varžybos. Mūsų gimnazijos vaikinų ir merginų komandos iškovojo pirmąsias vietas. Merginų komanda: Karolina Batarūnaitė, Meda Karpavičiūtė. Vaikinų komanda: Matas Stankaitis ir Nojus Lužaitis. Fizinio ugdymo mokytojas Linas Klijūnas.
2019-05-22 diena vyko 2019 m. Jurbarko rajono bendrojo ugdymo mokyklų lengvosios atletikos atskirų rungčių finalinės varžybos. Mūsų mokyklos vaikinų ir merginų komandos iškovojo pirmąsias vietas.
Kūno kultūros mokytojai:
Linas Klijūnas
Remigijus Brazaitis
2019-04-30 diena vyko Jurbarko rajono bendrojo ugdymo mokyklų lengvosios atletikos kroso estafečių finalinės varžybos. Mūsų mokyklos komanda iškovojo pirmąją vietą. Komandos nariai: Emilija Kazlauskaitė, Laura Kvietkutė, Gabija Štreimikytė, Meda Jankauskaitė, Ignas Taurazevičius, Tadas Čiauška, Aironas Zigmantavičius, Augustas Regesas.
Kūno kultūros mokytojai Remigijus Brazaitis ir Linas Klijūnas
Mūsų gimnazijos mokiniai dalyvavo Jurbarko rajono bendrojo ugdymo mokyklų smiginio (klasikinio) finalinėse varžybose
Merginų komanda iškovojo pirmąją vietą: Adrija Kučinskaitė ir Meda Karpavičiūtė, o vaikinų komanda antrąją vietą: Nojus Lužaitis ir Karolis Barčas. Kūno kultūros mokytojas metodininkas Linas Klijūnas.
2019 m. kovo 5 dieną vyko Jurbarko rajono bendrojo ugdymo mokyklų vaikinų tinklinio finalinės varžybos, kuriose mokyklos komanda iškovojo pirmąją vietą.
Kovo 5 d. gimnazijos sporto salėje vyko bendrojo ugdymo mokyklų mergaičių finalinės tinklinio varžybos. Gimnazijos mergaičių komanda užėmė trečiąją vietą. Komandos vadovas Remigijus Brazaitis.
Kovo 16 d. įvyko rajono bendrojo ugdymo mokyklų finalinės mergaičių tinklinio varžybos. Gimnazijos mergaičių komanda užėmė antrąją vietą.Komandos vadovas Remigijus Brazaitis
Jurbarko rajono bendrojo ugdymo mokyklų vaikinų tinklinio komanda iškovojo III vieta.
Antano Giedraičio - Giedriaus gimnazijos mokiniai dalyvavo Jurbarko rajono bendrojo ugdymo mokyklų smiginio (klasikinio) finalinėse varžybose ir iškovojo: vaikinų komanda I - ją vietą (Justas Valtys ir Karolis Barčas), o merginų komanda II - ją vietą (Gabija Jurevičiūtė ir Viktorija Audiejūtė). Vaikinų komanda pateko į Lietuvos mokinių smiginio (klasikinio) finalines varžybas. Kūno kultūros mokytojas metodininkas Linas Klijūnas.
Vieta |
Mergaitės/berniukai |
Vardas, pavardė, klasė |
Mokytojai |
I |
Mergaitės |
Paulina Vilkenytė 1b Ugnė Mozūraitytė 1b Martyna Kacinkevičiūtė 1d Viktorija Klevinskaitė 1b Radvilė Bendžiūtė 1a Toma Jovarauskaitė 1a Monika Urbonavičiūtė 1c Ineta Eidokaitytė 1e Meida Juškaitė 1e |
Remigijus Brazaitis |
Vieta |
Mokykla |
Mokytojai |
III |
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija |
Remigijus Brazaitis |
Vieta |
Mergaitės/berniukai |
Mokytojai |
I |
Berniukai |
Linas Klijūnas |
II |
Mergaitės |
Linas Klijūnas |
Vieta |
Mokykla |
Mokytojai |
I |
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija |
Povilas Valaitis |
Vieta |
Mokykla |
Mokytojai |
II |
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija |
Linas Klijūnas |
Vieta |
Mergaitės/berniukai |
Mokytojai |
II |
Berniukai |
Linas Klijūnas |
III |
Mergaitės |
Remigijus Brazaitis |
Vieta |
Mokykla |
Mokytojai |
I |
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija |
Povilas Valaitis |
Vieta |
Mergaitės/berniukai |
Mokytojai |
I |
Mergaitės |
Remigijus Brazaitis |
I |
Berniukai |
Linas Klijūnas |
II |
Berniukai |
Linas Klijūnas |
Vieta |
Mokykla |
Mokytojai |
II |
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija |
Remigijus Brazaitis, Linas Klijūnas |
Vieta |
Mergaitės/berniukai |
Mokytojai |
I |
Mergaitės |
Remigijus Brazaitis |
I |
Berniukai |
Remigijus Brazaitis |
Vieta |
Mergaitės/berniukai |
Mokytojai |
II |
Mergaitės |
Linas Klijūnas |
II |
Berniukai |
Linas Klijūnas |
Vieta |
Mokykla |
Mokytojai |
III |
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija |
Remigijus Brazaitis |
Vieta |
Mergaitės/berniukai |
Mokykla |
Mokytojai |
I |
Mergaitės |
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija |
Linas Klijūnas |
I |
Berniukai |
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija |
Linas Klijūnas |
Vieta |
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija |
Mokytojai |
I |
Komanda |
Stanislovas Motulas |
Vieta |
Mergaitės/berniukai |
Mokytojai |
I |
Berniukai |
Stanislovas Motulas |
Vieta |
Mergaitės/berniukai |
Mokytojai |
I |
Mergaitės |
Vidmantas Giedraitis |
II |
Berniukai |
Vidmantas Giedraitis |
Vieta |
Mokykla |
Mokytojai |
III |
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija |
Vidmantas Giedraitis |
Vieta |
Mergaitės/berniukai |
Mokytojai |
I |
Mergaitės |
Vidmantas Giedraitis |
Vieta |
Mokykla |
Mokytojai |
||
II Krepšinio turnyras skirtas mokytojams Daliai ir Jonui Stankevičiams atminti 2013 gruodžio 06 d. |
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija
|
Vidmantas Giedraitis |
||
II Pagėgių A. Mackaus gimnazijos taurei laimėti 2014 kovo 26d. |
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija
|
Vidmantas Giedraitis |
||
III Krepšinio turnyras skirto Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazijos taurei laimėti 2014-05-13 |
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija
|
Vidmantas Giedraitis |
Vieta |
Mergaitės/berniukai |
Mokykla |
Mokytojai |
I |
Mergaitės
|
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija |
Vidmantas Giedraitis |
Vieta |
Mokykla |
Mokytojai |
I |
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija
|
Vidmantas Giedraitis |
Vieta |
Mokykla |
Mokytojai |
III |
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija Vaida Ambrazaitytė 4g MantasPuidokas 1a Andrius Sabataitis 1a Deividas Gudiškis 3b |
Aldona Kvietkienė |
Vieta |
Mokykla |
Mokytojai |
|
III |
Mergaitės Tautvydė Stankutė 1b Aistė Mockaitytė 1c Sigita Liachovičiūtė 3d Aistė Žemaitaitytė 3f Samanta Šmuilaitytė 4 |
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija |
Remigijus Brazaitis |
Vieta |
Mokykla |
Mokytojai |
I
II |
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija Vaikinų futbolo komanda Matas Venslauskas 2 kl. Paulius Dirda 2 kl. Mantas Murauskas 3 kl. Haroldas Butkus 3 kl. Tomas Žutautas 3 kl. Laurynas Danielius 3 kl. Titas Samuilis 1 kl. Laurynas Kavaliauskas 4 kl. Aurimas Adomaitis 2 kl. Andrius Klimavičius 4 kl. Aurimas Bugys 2 kl. Tinklinio komanda Dominyka Stulginskytė 4a Gabrielė Stulginskytė 3b Marta Krikščionaitytė 4c Vilius Balšaitis 4a Lukas Stasiūnas 4a Ligitas Butkus 4g Haroldas Bartkus 4d |
Remigijus Brazaitis Aldona Kvietkienė |
Vieta |
Merginos (I-a komanda) |
Mokytojas |
I |
Gerda Gaižauskaitė ViktorijaJankovskaja Patricija Baužaitė Ina Martinkutė Eimina Dirvelytė Rasa Tumšytė Karolina Kasputytė Ieva Urniežiūtė Sandra Lopetaitytė |
Aldona Kvietkienė |
|
Merginos (II-a komanda) |
|
III |
Arina Valuckaitė Vaiva Vaivadaitė Ieva Perminaitė Ieva Girdžiūtė Danielė Navickaitė Simona Pociūtė Ugnė-Augustė Mockaitytė |
Aldona Kvietkienė |
Vieta |
Merginos(I-a komanda) |
Mokytojas |
I |
Gerda Gaižauskaitė ViktorijaJankovskaja Patricija Baužaitė Ina Martinkutė Eimina Dirvelytė Rasa Tumšytė Karolina Kasputytė Ieva Urniežiūtė Sandra Lopetaitytė |
Aldona Kvietkienė |
Vieta |
Mergaitės/berniukai |
Mokytojai |
III |
Berniukai Juozas Butkus Simonas Radžius Lukas Krikščionaitis Rokas Urbonavičius |
Remigijus Brazaitis |
Vieta |
Berniukai |
Mokytojai |
II |
Komanda: Egidijus Grygolaitis Mindaugas Uščiauskas Aistis Sandaras Paulius Vabalas Lukas Krikščionaitis Justas Kalvaitis Tadas Kisielius Solvijus Lenktaitis Žygimantas Gluobys Tadas Brazaitis Paulius Lenktaitis |
Stanislavas Motulas |
(įvyko 2013 m. vasario 1 d.)
Vieta |
Mergaitės/berniukai |
Mokytojai |
III |
Laurynas Petrauskas Martynas Rukšnaitis Tomas Kasparaitis Leonas Greičius Marius Tytmonas Justas Keraitis Gytis Šulčius Mantas Lapinskas |
Stanislavas Motulas |
(įvyko 2013 m. vasario 5 d.)
Vieta |
Mergaitės/berniukai |
Mokytojai |
II |
Mantas Demenius Viktoras Andriuškevičius Linas Klimaitis Neringa Jucevičiūtė |
Stanislavas Motulas |
(įvyko 2013 m. kovo 19 d.)
Vieta |
Mergaitės/berniukai |
Mokytojai |
I |
Gylys karolis Šimkūnaitis Vaidas Akutaitis Adomas Dirda Paulius Bugys Aurimas Grygolaitis Egidijus Adomaitis Aurimas Butkus Vygantas Tamošaitis Simonas Ralys Rokas |
Remigijus Brazaitis |
(įvyko 2013 m. balandžio 4 d.)
Vieta |
Mergaitės/berniukai |
Mokytojai |
III |
Mantas Demenius Almantas Tamošaitis Tomas Mockaitis Ieva Tamošaitytė |
Aldona Kvietkienė |
(įvyko 2013 m. balandžio 4 d.)
Vieta |
Mergaitės/berniukai |
Mokytojai |
III |
Mergaitės Mačiulytė Ieva Rasa Indičiauskaitė |
Vidmantas Giedraitis |
(įvyko 2013 m. balandžio 18 d.)
Vieta |
Mergaitės/berniukai |
Mokytojai |
I |
Skaistė Marcinkutė Ugnė Jankauskaitė Sandra Rachmetova Gintarė Šlapaitytė Dovydas Bendžius Haroldas Bartkus Lukas Lenktaitis |
Vidmantas Giedraitis |
(įvyko 2013 m. gegužės 14 d.)
Vieta |
Mergaitės |
Mokytojai |
I |
Skaistė Marcinkutė Ugnė Jankauskaitė Sandra Rachmetova Samanta Staneikaitė Julita Bikulčiutė |
Vidmantas Giedraitis |
(įvyko 2013 m. gegužės 14 d.)
Vieta |
Berniukai |
Mokytojai |
II |
Dovydas Bendžius Mantas Baltrušaitis Deividas Šimulynas Vydūnas Laurinaitis Ignas Gražuliavičius Arminas Petraitis |
Vidmantas Giedraitis |
(įvyko 2013 m. sausio 22 d.)
Vieta |
Mergaitės/berniukai |
Klasė |
Mokytojai |
5 |
Berniukai Gylys Karolis Adomaitis Aurimas Ralys Rokas Dirda Paulius |
1g |
Remigijus Brazaitis |
(įvyko 2012 m. gruodžio 11 d.)
Vieta |
Mergaitės/berniukai |
Mokytojai |
I |
Gerda Gaižauskaitė Ina Martinkutė Viktorija Jankovskaja Patricija Baužaitė Jolanta Labinskytė Gabrielė Stulginskytė Vaiva Narušytė |
Aldona Kvietkienė |
(įvyko 2012 m. vasario 8 d.)
Vieta |
Mergaitės/berniukai |
Mokytojai |
II |
Greicius Leonas |
Stanislavas Motulas |
(įvyko 2012 m. vasario 22 d.)
Vieta |
Mergaitės/berniukai |
Mokytojai |
III |
Berniukai |
Vidmantas Giedraitis |
(įvyko 2012 m. kovo 2 d.)
Vieta |
Mergaitės/berniukai |
Mokytojai |
I |
Antanas Greičius |
Aldona Kvietkienė |
(įvyko 2012 m. kovo 2 d.)
Vieta |
Mergaitės/berniukai |
Mokytojai |
I |
Berniukai |
Vidmantas Giedraitis |
III |
Mergaitės |
Vidmantas Giedraitis |
(įvyko 2012 m. balandžio 27 d.)
Vieta |
Mergaitės/berniukai |
Mokytojai |
I |
Ugnė Jankauskaitė Skaistė Marcinkutė Jūratė Jogaitė Sandra Rachmetova Haroldas Bartkus Dovydas Bendžius Matas Unikas Edvinas Šlyteris |
Vidmantas Giedraitis |
(įvyko 2012 m. gegužės 15 d.)
Vieta |
Mergaitės |
Mokytojai |
I |
Ugnė Jankauskaitė Skaistė Marcinkutė Sandra Rachmetova Simona Reičiūnaitė Samanta Staneikaitė |
Vidmantas Giedraitis |
(įvyko 2012 m. gegužės 15 d.)
Vieta |
Berniukai |
Mokytojai |
I |
Svajūnas Abromas Haroldas Bartkus Šarūnas Rimtkus Tauras Jasulis Arnas Mackonis Saulius Steponavičius |
Vidmantas Giedraitis |
(įvyko 2011 m. gruodžio 14 d.)
Vieta |
Mergaitės/berniukai |
Mokytojai |
I |
Pokanevič Elonas |
Stanislavas Motulas |
(įvyko 2011 m. gruodžio 21 d.)
Vieta |
Mergaitės/berniukai |
Mokytojai |
I |
Karolina Kimbraitė |
Aldona Kvietkienė |
(įvyko 2011 m. vasario 24 d.)
Vieta |
Mokykla |
Mokytojai |
III |
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija |
Stanislavas Motulas |
(įvyko 2011 m. kovo 4 d.)
Vieta |
Mergaitės/berniukai |
Mokytojai |
I |
Mergaitės |
Vidmantas Giedraitis |
II |
Berniukai |
Vidmantas Giedraitis |
(įvyko 2011 m. kovo 4 d.)
Vieta |
Mokykla |
Mokytojai |
I |
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija |
Remigijus Brazaitis |
1992-1994 metų gimimo vaikinai (1000 m.)
Vieta |
Vardas pavardė |
Mokykla |
Rezultatas |
1 |
Mindaugas Šumskas |
Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija |
3.01,3 |
3 |
Lukas Šakaitis |
Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija |
3.22,2 |
7 |
Gytis Šulčius |
Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija |
3.31,7 |
8 |
Arnoldas Puišys |
Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija |
3.37,2 |
1992-1994 metų gimimo merginos (500 m.)
Vieta |
Vardas pavardė |
Mokykla |
Rezultatas |
1 |
Rima Bendoraitytė |
Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija |
1.33,4 |
5 |
Skaistė Marcinkutė |
Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija |
1.53,1 |
1995-1996 metų gimimo vaikinai (1000 m.)
Vieta |
Vardas pavardė |
Mokykla |
Rezultatas |
1 |
Martynas Tirlikas |
Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija |
3.07,9 |
Vyr. teisėjas Vidmantas Giedraitis
Centro direktoriaus pavaduotoja moksleivių sportui Odeta Vaitiekūnaitė
(įvyko 2010 m. gruodžio15, 20 d.)
Vieta |
Mergaitės/berniukai |
Mokykla |
Mokytojai |
I |
Mergaitės |
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija |
Vidmantas Giedraitis |
I |
Berniukai |
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija |
Stanislavas Motulas |
(įvyko 2011 m. sausio 17 d.)
Vieta |
Mergaitės/berniukai |
Mokykla |
Mokytojai |
I |
Berniukai |
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija |
Remigijus Brazaitis |
II |
Mergaitės |
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija |
Remigijus Brazaitis |
(įvyko 2011 m. sausio 25 d.)
Vieta |
Mokykla |
Mokytojai |
II |
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija |
Stanislavas Motukas |
(įvyko 2008 m. rugsėjo 16 d.)
1991-1992 metų gimimo
Vieta |
Mergaitės/berniukai |
Mokytojai |
I |
Mergaitės |
Vidmantas Giedraitis |
I |
Berniukai |
Vidmantas Giedraitis |
III |
Mergaitės |
Vidmantas Giedraitis |
(įvyko 2008 m. 15, 17 d.)
Vieta |
Mergaitės/berniukai |
Mokytojai |
I |
Berniukai |
Remigijus Brazaitis |
(įvyko 2009 m. sausio 27 d.)
Vieta |
Mergaitės/berniukai |
Mokytojai |
III |
Mergaitės |
Remigijus Brazaitis |
(įvyko 2009 m. sausio 29 d.)
Vieta |
Mokykla |
Mokytojai |
II |
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija |
Stanislavas Motulas |
(įvyko 2009 m. vasario 4 d., 12 d.)
Vieta |
Mergaitės/berniukai |
Mokytojai |
I |
Berniukai |
Aldona Kvietkienė |
(įvyko 2009 m. kovo 26d.)
Vieta |
Mokykla |
Mokytojai |
II |
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija |
Aldona Kvietkienė |
(įvyko 2009 m. balandžio 23 d.)
Vieta |
Mokykla |
Mokytojai |
I |
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija |
Vidmantas Giedraitis |
(įvyko 2009 m. gegužės 8 d.)
Vieta |
Mergaitės/berniukai |
Mokytojai |
I |
Berniukai |
Vidmantas Giedraitis |
III |
Mergaitės |
Vidmantas Giedraitis |