Nacionalinis Kokybės Ženklas už pateiktą projektą „FOLLOW THE ART“

Kokybiški ir geri darbai, kūrybingumas ir darbštumas visada atneša rezultatus.  Mūsų eTwinning projektui suteiktas  Nacionalinis Kokybės Ženklas už kokybiškai įvykdytą ir vertinimui pateiktą projektą „FOLLOW THE ART“. Labai didžiuojuosi dalyvavusiais moksleiviais Haroldu Kuliešium, Eisvinu Kuliešium, Roku Grinkevičium, Vilte Luzgauskaite ir Migle Tervainyte bei dėkoju dailės mokytojai Jurgitai Davidavičienei už pagalbą ir mokytojai Violetai Greičiūnienei už idėjas. Ačiū visiems ir geros kloties ateities projektuose.

Skaityti daugiau

Projektinis-kūrybinis, grafinio dizaino darbas – „Logotipai“

Mūsų gimnazijos, IID klasės mokinė Emilija Klimaitė, šiais mokslo metais, atliko projektinį-kūrybinį, grafinio dizaino darbą – „Logotipai“.  Šis projektinis darbas, atliktas Photoshop programa, panaudojant neseniai mokyklos įsigytą piešimo planšetę. Sukurti devyni grafinio dizaino logotipai, skirti „Metų nominacijų renginiui“, nugalėtojų prizams.

eTwinning projekto „Follow the Art“ pabaiga

Baigiasi mūsų eTwinning projektas „Follow the Art“... Dar laukia bendras visų partnerių sukurtas produktas, o mes jau turime projekto koordinatorės mokytojos A. Akutaitienės  parengtą e-book (elektroninę knygutę), kurioje sudėjome visas savo veiklas. Labai ačiū dalyvavusiems gimnazistams Viltei Luzgauskaitei, Miglei Tervainytei, Haroldui Kuliešiui ir Eisvinui Kuliešiui bei Rokui Grinkevičiui už puikiai kartu praleistą laiką ir geras emocijas, mokytojai Jurgitai Davidavičienei už palaikymą bei mokytojai Violetai Greičiūnienei už idėjas.

eTwinning projekto „Follow the Art“ veiklos

Tęsiasi eTwinning projekto „Follow the Art“ veiklos.

Skaityti daugiau

Anglų k. ir dailės projektas „Follow the Art“

Gimnazijos nariai, dalyvaujantys eTwinning, toliau vykdo integracinio anglų k. ir dailės projekto „Follow the Art“ veiklas. Viena iš veiklų buvo sukurti filmą apie įžymų Lietuvos menininką, kurio kūryba atsispindėtų vaikų darbuose. Projekto grupė, pasitarusi su mokytoja V. Greičiūniene, pasirinko poetą Vytautą Mačernį, kurio 100-ąsias gimimo metines šiemet švenčiame. Filme skamba dainos, sukurtos pagal V. Mačernio eiles, skamba eilėraštis „Aš pažinau karalių tavyje“, išverstas ir įgarsintas A. Sabūno, puikuojasi gimnazijos dailės studijos vaikų piešiniai (H. Kuliešius, A. Dirdaitė, I. Andriukaitytė, D. Bukšnaitytė ir kt.), sukurti pagal V. Mačernio „Vizijas“ (mokyt. J. Davidavičienė). Projekto koordinatorė A. Akutaitienė