Respublikinis mokinių piešinių konkursas-paroda
„1830–1831 metų sukilimo Lietuvoje vado Antano Gelgaudo atminimas“

Šiemet minimos 1830–1831 m. sukilimo Lietuvoje ir jo vado, generolo Antano Gelgaudo (1792–1831), žūties 190-osios metinės. Šiai svarbiai sukakčiai paminėti Jurbarko rajono savivaldybė 2021-uosius metus paskelbė Generolo Antano Gelgaudo metais. Siekdamas skatinti mokinių kūrybiškumą, puoselėti šios istorinės asmenybės atminimą bei vykdyti paveldo sklaidą, Jurbarko švietimo centras kartu partneriais Vilniaus dailės akademija, VšĮ Jurbarko turizmo ir verslo informacijos centru bei Vinco Grybo memorialiniu muziejumi organizavo respublikinį mokinių piešinių konkursą-parodą „1830–1831 metų sukilimo Lietuvoje vado Antano Gelgaudo atminimas“.

Skaityti daugiau

XIV-ojo kasmetinio Europos mokinių darbų, skirtų DNR dienai paminėti, nacionalinio konkurso laimėtoja – Barbora Jociutė

Balandžio 25-ąją minėjome tarptautinę DNR dieną. Šiai šventei paminėti Amerikos žmogaus genetikos draugija ir Europos žmogaus genetikos draugija organizuoja moksleivių darbų konkursą, prie kurio kasmet prisijungia ir Lietuvos žmogaus genetikos draugija, organizuojanti nacionalinį etapą. Ta proga balandžio 23 d. nuotoliniu būdu įvyko baigiamasis šventinis renginys, kurio metu buvo apdovanoti laimėtojai. Pagrindinį prizą, Lietuvos žmogaus genetikos draugijos premiją už darbą „Jau yra nusekvenuoti įvairių gyvybės formų (nuo virusų iki žmogaus) genomai. Kokia to reikšmė?“, laimėjo mūsų gimnazijos IV klasės mokinė Barbora Jociutė, darbo vadovė biologijos mokytoja ekspertė Janina Ašutaitytė.

DNR diena programa 2021

Padėka Barbora Jociutė

Padėka Janina Ašutaitytė

Respublikinis  chemijos konkursas „Koks nuostabus medžiagų pasaulis“

II B  klasės mokinė Miglė Šašytė ir II D klasės mokinys Kajus Kuncaitis, vasario 24  d. dalyvavo respublikiniame  chemijos konkurse „Koks nuostabus medžiagų pasaulis“  ir buvo apdovanoti padėkomis (chemijos mokytoja A.Norkuvienė).

Sveikiname ir didžiuojamės  savo mokiniais

Piešinių konkursas -„DRAUGIŠKESNIS PASAULIS SU AVIACIJOS SPORTU“

Sveikiname mūsų gimnazijos 1B klasės mokinį Artūrą Juozapą Purlį (dailės mokytoja Jurgita Davidavičienė), tapusiu laureatu, (tarp 452 dalyvių), tarptautinės aeronautikos federacijos (FAI) piešinių konkurse -„DRAUGIŠKESNIS PASAULIS SU AVIACIJOS SPORTU“ nacionaliniame ture, su piešiniu „Svajonė“.