foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

SAVAITĖ BE PATYČIŲ 2018

   Kviečiame susipažinti su naujausia „Vaikų linijos“ organizuojamos kampanijos „BE PATYČIŲ“ informacija. Skaityti čia...

Tarptautinė dingusių vaikų diena gimnazijoje

   Gegužės 25-ąją minima Tarptautinė dingusių be žinios vaikų diena. Šios dienos tikslas priminti, kad kas 2-3 minutes Europoje pranešama apie dingusį vaiką, taip pat priminti apie saugų elgesį su nepažįstamaisiais, naujais „draugais“, pelningo darbo darbdaviais, asmeninės informacijos platinimą socialiniuose tinkluose. Akcijos simbolis - balti paukščiai – simbolizuoja viltį ir tikėjimą, kad kuo daugiau vaikų grįš į savo namus pas vilties neprarandančius artimuosius.

Skaityti daugiau

Paskaita apie psichiką žalojančias medžiagas 

   Kovo 14 d. gimnazistai susitiko su VšĮ Jurbarko ligoninės vyriausiu gydytoju Aivaru Šlekiu. Gydytojas psichiatras skaitė paskaitą, kurios tikslas – šviesti mokinius apie neigiamas alkoholio, tabako ir kitų psichoaktyvių medžiagų vartojimo žalą, bei ugdyti sveiką požiūrį į priklausomybes.

Žudo ir elektroninės cigaretės

Pasaulio sveikatos organizacijos duomenimis, pasaulyje kas 7 sekundes nuo rūkymo miršta žmogus. Tabako dūmų žala sveikatai seniai įrodyta, tačiau norėdami patirti naujų pojūčių, nemažai jaunuolių užtraukia dūmą ir patys nepajunta, kaip tampa nuo jų priklausomi.
   Tabako dūmuose randama per 4000 cheminių junginių, iš kurių net keli šimtai laikomi kenksmingais sveikatai, o apie 40 - vėžį sukeliantys ir jo vystimąsi sukeliantys kancerogenai. Apie tabako ir elektroninių cigarečių rūkymo žalą gimnazistams papasakojo vasario 23 d. Antano Giedraičio - Giedriaus gimnazijoje apsilankiusi Jurbarko visuomenės sveikatos biuro lektorė Živilė Gvildienė.

Skaityti daugiau

„Sniego gniūžtės“ stovykla Kėdainiuose

   Praėjusių metų rudenį ko gero skaitėte, kaip keturios merginos, Guoda Stalgytė, Agnė Urbonaitė, Ema Arlauskaitė ir Žydrūnė Biletavičiūtė, leido savaitgalį Ariogalos „Sniego gniūžtės“ stovykloje. Birželio 21-23 dienomis jos pasikvietusios dar dvi drauges, Miglę Kuskytę ir Rugilę Daunytę, išvyko į Vilniaus „Sniego gniūžtės“ skyriaus organizuotą stovyklą, kuri vyko Kėdainių Ąžuolyno gimnazijoje. Merginas išlydėjo soc. pedagogė Dalė Eidokaitienė.

Skaityti daugiau

2024 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija