2020 m. Lietuvos mokyklų žaidynių BUM tinklinio zoninės varžybos
(įvyko 2020 m.  kovo 6 d. Alytuje)

Smiginio (klasikinio) finalinės varžybos 2020

Vasario 5 d. vyko Jurbarko rajono bendrojo ugdymo mokyklų vaikinų ir merginų smiginio (klasikinio) finalinės varžybos. Mūsų gimnazijos vaikinų ir merginų komandos iškovojo pirmąsias vietas. Merginų komanda: Karolina Batarūnaitė, Meda Karpavičiūtė. Vaikinų komanda: Matas Stankaitis ir Nojus Lužaitis. Fizinio ugdymo mokytojas Linas Klijūnas.

Kalėdinis naktinis tinklinis 2019

Gruodžio 13 d. Antano Giedraičio - Giedriaus gimnazijos sporto salėje vyko „Kalėdinis naktinis tinklinis“. Dalyvavo septyniolika komandų.Sveikiname varžybų nugalėtojus ir prizininkus.  Dėkojame pagrindinei varžybų organizatoriai Kamilei Pernarauskaitei ir fizinio ugdymo mokytojui Linui Klijūnui.

Kalėdinis tinklinio turnyras 2019

Gruodžio 10 d. Antano Giedraičio - Giedriaus gimnazijos fizinio ugdymo mokytojų Remigijaus Brazaičio ir Lino Klijūno iniciatyva, sporto salėje  vyko „Kalėdinis tinklinio turnyras“. Dalyvavo septynios komandos. Nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti saldžiausiais prizais.

Dalios ir Jono Stankevičių atminimo krepšinio taurės varžybos 2019

Akimirkos iš Jurbarko Antano Giedraičio – Giedriaus gimnazijos Dalios ir Jono Stankevičių atminimo krepšinio taurės varžybų, kurias organizavo R.Brazaitis, P.Valaitis, R.Žemelienė.