Teisinių žinių konkursas „Temidė“
(įvyko 2020 m. kovo 2 d.)
Vieta |
Mokinio (ės) vardas, pavardė |
Klasė |
Mokytojai |
I |
Justas Ušinskas, Gabrielė Andriulaitytė, Monika Dobilaitytė, Eivis Kazlauskas, Fausta Žakevičiūtė |
I |
Vytautas Staponas |
II |
Meda Zaksaitė, Gabija Rinkevičiūtė, Jokūbas Skrodenis, Nojus Klimaitis, Edvinas Paulaitis |
II |
Vytautas Staponas |
III |
Simona Kulikauskaitė, Austėja Bačaitytė, Rokas Bružaitis, Simonas Goptaitis, Matas Stankaitis |
II |
Vytautas Staponas |
Jurbarko kultūros centre vykusiame jaunimo talentų konkurse mEFEKTAS
(įvyko 2019 lapkričio 15 d.)
Vieta |
Mokinio (ės) vardas, pavardė |
Klasė |
Mokytojai |
III |
Šokių grupė „Era“: Ugnė Roberta Lipnickaitė Paulina Račytė Darija Jakaitytė Meda Kvietkutė Rugilė Žičkutė Paulina Ulbikaitė |
III IV IV I I II |
Reda Žemelienė |
Jaunųjų filologų konkursas
(įvyko 2020 m. sausio 16 d. )
Vieta |
Mokinio (ės) vardas, pavardė |
Klasė |
Sekcija |
Mokytojai |
I |
Liepa Pažereckaitė |
X |
Poezija |
Violeta Greičiūnienė |
I |
Karolina Rimkutė |
XI |
Proza |
Vilija Bartusevičienė |
Jurbarko rajono mokinių meninio skaitymo konkursas
(įvyko 2020 m. sausio 29 d.)
Vieta |
Mokinio (ės) vardas, pavardė |
Klasė |
Mokytojai |
I |
Aidas Ašmonas |
IX–XII |
Saulius Ambrazaitis |
II |
Gražvydas Stanevičius |
IX–XII |
Saulius Ambrazaitis |
III |
Emilija Barčauskaitė |
IX–XII |
Vilija Bartusevičienė |
Vieta |
Mokinio (ės) vardas, pavardė |
Mokykla |
Klasė |
Sekcija |
Mokytojai |
I |
Liepa Pažereckaitė |
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija |
IX |
Poezija |
Violeta Greičiūnienė |
II |
Agnė Urbonaitė |
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija |
XII |
Poezija |
Vilija Bartusevičienė |
III |
Normantas Bataitis |
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija |
XII |
Poezija |
Saulius Ambrazaitis |
Vieta |
Mokinio (ės) vardas, pavardė arba grupė |
Mokykla |
Grupė |
Mokytojai |
I |
Emilija Barčauskaitė |
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija |
IX–XII klasės |
Vilija Bartusevičienė |
III |
Andrius Vilkelis |
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija |
IX–XII klasės |
Vilija Bartusevičienė |
Vieta |
Mokinio (ės) vardas, pavardė |
Mokytojai |
I |
Gerda Karčiauskaitė |
Daiva Karčiauskienė |
II |
Agnė Sapronaitytė |
Lina Maskolaitienė |
III |
Rugilė Kriščiukaitytė |
Daiva Karčiauskienė |
Vieta |
Mokinio (ės) vardas, pavardė |
Mokytojai |
I |
Luka Jakelaitytė |
Daiva Karčiauskienė |
II |
Ieva Andriukaitytė |
Jurgita Kazinevičienė |
Vieta |
Mokinio (ės) vardas, pavardė arba grupė |
Grupė |
Mokytojai |
II |
Gabrielius Andrijauskas |
IX–XII klasės |
Jūratė Videikienė |
II |
Emilija Barčauskaitė |
IX–XII klasės |
Vilija Bartusevičienė |
Vieta |
Mokinio (ės) vardas, pavardė |
Klasė |
Sekcija |
Mokytojai |
II |
Agnė Urbonaitė |
XI |
Poezija |
Vilija Bartusevičienė |
I |
Aistė Rentelytė |
XI |
Proza |
Vilija Bartusevičienė |
I |
Gabija Eicheltaitė |
IX |
Vertimas |
Jūratė Videikienė |
I |
Mantas Širkevičius |
XI |
Tautosaka |
Jūratė Videikienė |
Vieta |
Mokinio (ės) vardas, pavardė |
Mokytojai |
I |
Rugilė Kriščiukaitytė |
Daiva Karčiauskienė |
III |
Agnė Sapronaitytė |
Lina Maskolaitienė |
Vieta |
Mokinio (ės) vardas, pavardė |
Klasė |
Mokytojai |
I |
Austėja Dilytė |
X |
Jurgita Kazinevičienė |
Vieta |
Mokinio (ės) vardas, pavardė arba grupė |
Grupė |
Mokytojai |
I |
Gintarė Stanevičiūtė |
IX-XII klasės |
Jūratė Videikienė |
III |
Erika Alijošiūtė |
IX-XII klasės |
Jūratė Videikienė |
I |
Poetinė kompozicija |
IX-XII klasės |
Jūratė Videikienė |
Vieta |
Mokinio (ės) vardas, pavardė |
Klasė |
Sekcija |
Mokytojai |
I |
Justė Valaitytė |
XII |
Poezija |
Vilija Bartusevičienė |
I |
Ugnė Krankauskaitė |
XI |
Proza |
Jūratė Videikienė |
Vieta |
Mokinio (ės) vardas, pavardė |
Klasė |
Mokytojai |
I |
Austėja Dilytė |
X |
Jurgita Kazinevičienė |
Vieta |
Mokinio (ės) vardas, pavardė arba grupė |
Grupė |
Mokytojai |
I |
Gintarė Stanevičiūtė |
IX-XII klasės |
Jūratė Videikienė |
III |
Erika Alijošiūtė |
IX-XII klasės |
Jūratė Videikienė |
I |
Poetinė kompozicija |
IX-XII klasės |
Jūratė Videikienė |
Vieta |
Mokinio (ės) vardas, pavardė |
Klasė |
Mokytojai |
I |
Tadas Meškauskas, Egidijus Grygolaitis, Domantas Sakalauskas, Lukas Ignatavičius, Karolis Gylys |
4g. |
Jonas Laurinaitis, Jolanta Gudelienė |
Vieta |
Mokinio (ės) vardas, pavardė |
Klasė |
Mokytojai |
III |
Viktorija Uksaitė |
2 g. |
Jurgita Kazinevičienė |
Vieta |
Mokinio (ės) vardas, pavardė arba grupė |
Grupė |
Mokytojai |
I |
Gintarė Stanevičiūtė |
3g. |
Jūratė Videikienė |
III |
Adomas Kulikauskas |
2g. |
Danguolė Pavlavičienė |
I |
Poetinė kompozicija: Domantas Grabauskas, Lukas Ignatavičius, Guoda Mockaitytė, Laura Žičkutė |
3-4 g. |
Jūratė Videikienė |
Vieta |
Mokinio (ės) vardas, pavardė |
Klasė |
Mokytojai |
I |
Viktorija Uksaitė |
VIII-IX |
Jurgita Kazinevičienė |
II |
Kotryna Ambrazaitytė |
VIII-IX |
Gitana Bajorinaitė |
Vieta |
Mokinio (ės) vardas, pavardė |
Mokytojai |
I |
Edvinas Sutkus |
Laima Samoškienė |
III |
Greta Laurinaitytė |
Laima Samoškienė |
Vieta |
Mokinio (ės) vardas, pavardė |
Klasė |
Mokytojai |
III |
Kornelijus Zubrickas |
X |
Gitana Bajorinaitė |
Vieta |
Mokinio (ės) vardas, pavardė |
Klasė |
Sekcija |
Mokytojai |
I |
Paulė Vaitkutė |
XII |
Poezija |
Vilija Bartusevičienė |
Eil.Nr.
|
Vardas, pavardė
|
Klasė
|
Mokytojai
|
1.
|
Tadas Meškauskas
|
3a
|
Jonas Laurinaitis ir Jolanta Gudelienė
|
2.
|
Egidijus Grygolaitis
|
3a
|
|
3.
|
Nidijus Semaška
|
3b
|
|
4.
|
Rugilė Sabonytė
|
3a
|
|
5.
|
Dominyka Stanaitytė
|
3c
|
Vieta |
Mokinio (ės) vardas, pavardė |
Klasė |
Sekcija |
Mokytojai |
I |
Raminta Grybaitė |
XII |
Publicistika-eseistika |
Jolanta Norkūnienė |
I |
Paulė Vaitkutė |
XI |
Poezija |
Vilija Bartusevičienė |
Vieta |
Mokinio (ės) vardas, pavardė arba grupė |
Klasė |
Mokytojai |
I |
Urtė Laurinaitytė |
IX-XII |
Laima Samoškienė |
III |
Alina Levgardaitė |
IX-XII |
Laima Samoškienė |
Vieta |
Mokinio (ės) vardas, pavardė |
Klasė |
Mokytojai |
I |
Milda Saulina Videikaitė |
VIII-IX |
Asta Akutaitienė |
Vieta |
Mokinio (ės) vardas, pavardė |
Mokytojai |
I |
Martyna Ambrazaitytė |
Jolanta Norkūnienė |
III |
Tadas Karanauskas |
Danutė Dzimidavičienė |
Vieta |
Mokinio (ės) vardas, pavardė |
Mokytojai |
Praėjo rajoninio konkurso atranką ir pateko į zoninį turą |
Andrius Sabataitis |
Gražina Mikšienė |
Praėjo rajoninio konkurso atranką ir pateko į zoninį turą |
Neringa Bukauskaitė |
Gražina Mikšienė |
Vieta |
Mokinio (ės) vardas, pavardė arba grupė |
Klasė |
Mokytojai |
I |
Arnas Ašmonas |
4g. |
Jūratė Videikienė |
I |
Meninė kompozicija: Modestas Jeronimas Jonikas, Agnė Mišeikaitė, Gabrielė Mockaitytė, Monika Pavalkytė, Julija Ravinytė |
4g. |
Jūratė Videikienė |
II |
Samanta Pinaitytė |
3g. |
Laima Samoškienė |
Vieta |
Mokinio (ės) vardas, pavardė |
Klasė |
Sekcija |
Mokytojai |
I |
Raminta Grybaitė |
X |
Poezija |
Jolanta Norkūnienė |
Vieta |
Mokinio (ės) vardas, pavardė arba grupė |
Grupė |
Mokytojai |
I |
Agnė Mišeikaitė |
IX-XII |
Jūratė Videikienė |
I |
Grupė mokinių |
Meninė kompozicija |
Jūratė Videikienė |
II |
Svajūnas Abromas |
IX-XII |
Danguolė Pavlavičienė, Jūratė Videikienė |
II |
Ignas Kmita |
IX-XII |
Danutė Dzimidavičienė |
III |
Samanta Pinaitytė |
IX-XII |
Laima Samoškienė |
Vieta |
Mokinio (ės) vardas, pavardė |
Mokytojai |
I |
Neringa Jucevičiūtė |
Milda Piliutienė |
II |
Aurelija Feizaitė |
Jolanta Norkūnienė |
II |
Raminta Grybaitė |
Jolanta Norkūnienė |
Rajone vieta |
Klasė |
Mokinio (ės) vardas, pavardė |
Mokytojai |
Rajoninio turo nugalėtoja |
1G |
Justė Dragūnavičiūtė |
J.Laurinaitis |
Rajoninio turo nugalėtoja |
1G |
Deimantė Gudelytė |
D. Šimanskienė, M. Piliutienė |
Rajoninio turo nugalėtoja |
1G |
Viktorija Murauskaitė |
D. Šimanskienė, D.Dzimidavičienė |
Rajoninio turo nugalėtoja |
1G |
Karolina Kirstukaitė |
D. Šimanskienė, M. Piliutienė |
Vieta |
Mokinio (ės) vardas, pavardė |
Klasė |
Mokytojai |
I |
Domantas Petrauskas |
IX |
Daiva Karčiauskienė |
II |
Simonas Tumšys |
IX |
Edita Rudzianskaitė |
II |
Simonas Mikšys |
X-XI |
Jurgita Kazinevičienė |
III |
Sandra Stiklioriūtė |
X-XI |
Lina Maskolaitienė |