foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

 Viktorina „Moki žodį-žinai kelią“

Kovo 3 dieną gimnazijoje  vyko lietuvių k. ir literatūros viktorina „Moki žodį-žinai kelią“. Ją I G klasių mokiniams organizavo dešimtokai, t. y. II D klasė.

Skaityti daugiau

Rajoninis 10 klasių mokinių komandų matematikos Kalėdinis turnyras

   Gruodžio 15 d. gimnazijoje vyko rajoninis 10 klasių mokinių komandų matematikos Kalėdinis turnyras. Gimnazijos matematikos mokytoja Laimina Naujokienė kasmet rengia savo mokiniams kalėdinius turnyrus, šiais metais jis išaugo iki rajoninio renginio, gimnazijos direktorė Vida Greičiūtė palinkėjo tęsti tradicijas rajono mastu ir ateityje. Jurbarko r. švietimo, sporto ir kultūros vyr. specialistė Genovaitė Grigucevičienė palinkėjo mokiniams gerų užduočių ir teisingų sprendimų. Gimnazijos muzikos mokytojos Gražinos Mikšienės ir šokių vadovės Redos Žemelienės mokiniai surengė puikius turnyro atidarymo ir uždarymo koncertus.

Skaityti daugiau

 Rusų kalbos mokomės kitaip
„Mano tėviškė- mėlyno Nemuno vingis“

   Lapkričio 19 dieną mūsų  gimnazijoje vyko rajoninis rusų kalbos renginys „Rusų kalbos mokomės kitaip. Mokiniai  pristatė darbus  tema „Мой край- излучина синего Нямунаса“ (Mano tėviškė- mėlyno Nemuno vingis“).

   Renginys prasidėjo Igno sudainuota  nuotaikinga rusiška daina iš „Brėmeno muzikantų“ apie keliones po pasaulį. Tačiau  renginio vedėjai Eduardas ir Gabija pabrėžė, kad ne tik kitur yra puikių vietų. Nuostabus bei turtingas ir mūsų kraštas. Jį turime gebėti pristatyti visiems svečiams. Tai ir  buvo pasiruošę padaryti  renginio dalyviai.

Skaityti daugiau

Susitikimas su policijos komisariato bendruomenės pareigūnu

   Rugsėjo 20-28 dienomis visos 2 gimnazijos  klasės sulaukė svečio  Ramūno Budriaus - Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Jurbarko rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūno, Veiklos skyriaus vyriausiojo tyrėjo. Svečias papasakojo, kokia atsakomybė ir baudos  gresia už įvairius nusižengimus bei nusikalstamas veikas, kodėl mūsų amžiaus jaunimas negali vartoti psichotropinių medžiagų. Sužinojome, kokių bėdų galima sulaukti, netinkamai naudojantis socialiniais tinklais.

Skaityti daugiau

Kovo 11-ąją  dieną  paminėkime ir aktyviai, ir prasmingai!

   2C klasės mokiniai  ir jų auklėtoja, istorijos mokytoja Birutė Genienė visą gimnazijos  bendruomenę  maloniai  kviečia į žygį „Praeitis ateičiai“,  skirtą Lietuvos nepriklausomybės atkūrimui.

 Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena – viena iš Lietuvos valstybinių švenčių, minima kovo 11 d. pažymint 1990 metais tą dieną Aukščiausiosios Tarybos – Atkuriamojo Seimo - pasirašytą Lietuvos nepriklausomybės atstatymo aktą. Tai viena iš trijų pagrindinių Lietuvos valstybės švenčių kartu su Lietuvos valstybės atkūrimo diena, minima vasario 16 d., ir Valstybės diena, minima liepos 6 d.

Skaityti daugiau

2024 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija