foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Grafikos darbų paroda – „Tyli kalba“

    Nuo gegužės 10 dienos, mūsų gimnazijos pirmame aukšte veikia, šokių ir fizinio ugdymo mokytojos Redos Žemelienės, grafikos darbų paroda – „Tyli kalba“, skirta abiturientams. 

Skaityti daugiau

Žiemos išdaiga 2021

Technologijų mokytoja I. Petruitienė pakvietė gimnazistus dalyvauti fotografijų parodoje „Žiemos išdaiga“.

Skaityti daugiau

 Paroda poeto P. Širvio 100-mečiui: „Meilės dainius Paulius Širvys“

  2020–ieji - Pauliaus Širvio jubiliejiniai metai. Rugsėjo 6-ąją minėtas poeto 100-metis. Ištisas amžius nuo gimimo ir keturiasdešimt vieneri metai nuo mirties – didelis išbandymas kiekvieno kūrėjo talentui.

  Per tokį ilgą laiką vieni pradingsta užmarštyje, kiti – laikinai primirštami. Ir tik nedaugelis ištveria laiko išbandymą. Išlieka mylimi, skaitomi, nuolatos prisimenami. Vienas iš jų – poetas Paulius Širvys. Skaitytojui brangi ne tik jo kūryba, kiekvienas eilėraščio posmas, bet ir biografijos faktai, autentiški amžininkų atsiminimai, kiekvienas su meile ir dvasios šviesa paskleistas paliudijimas, atsiminimų fragmentas.

  Gimnazijos bibliotekoje parengta paroda poeto P. Širvio 100-mečiui: „Meilės dainius Paulius Širvys“.

Skaityti daugiau

„Karantino fotodienoraštis“

   Karantinas puiki galimybė atsiskleisti kūrybiškumui. Buvo paskelbta daugybė įvairių iššūkių, į kuriuos įsitraukė nemažai karantiną namie leidžiančių žmonių. Mūsų gimnazistai ne išimtis. Ta proga pristatome virtualią parodą „Karantino fotodienoraštis“. Nuotraukose moksleiviai fiksuoja nuotolinio mokymosi aplinką, uždarytas žaidimų aikšteles, apsaugos priemones, ištuštėjusį miestą, karantino portretus ir t.t.

Skaityti daugiau

2024 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija