Virtuali chemijos pamoka – paskaita „Kaip gaminamas popierius?“

Vasario 24 d. 1 b klasės mokiniams vyko virtuali chemijos pamoka – paskaita „Kaip gaminamas popierius?“

Paskaitą skaitė Kauno technologijos universiteto Polimerų chemijos ir technologijos katedros lektorė, dr. Monika Čekavičiūtė. Mokiniai susipažino su popieriaus gaminimo istorija, suprato, kodėl svarbu taupyti popierių, o jo atliekas rūšiuoti, atsižvelgiant į popieriaus spalvą. Taip pat susipažino su šiuolaikine popieriaus gamybos technologija.

Dėstytoja paaiškino, kaip galima pasigaminti popierių namuose.

Chemijos pamoką organizavo chemijos mokytoja Loreta Aniulienė.