foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Šimtadienis 2017

     Šiais mokslo metais Šimtadienio šventę organizavo šie 3-ių gimnazijos klasių mokiniai: Mintarė Mencaitė, Meda Mačiulaitytė, Jovydas Griškus, Justinas Giedraitis, Ūla Marija Urbštaitė, Ridmantas Pečkaitis, Adomas Kulikauskas, Čelkytė Viktorija, Ugnė Samulevičiūtė, Ainė Zaleckytė, Laertas Mankus, Aistis Mozuraitis, Miglė Petrušaitytė, Samanta Bakanaitė, Laura Grybaitė, Ieva Jomantaitė, Simona Dobilaitytė, Migle Kuskytė, Gabija Glinskaitė, Ieva Bessarab, Rugilė Daunytė, Rūta Karpavičiūtė, Pijus Bastys, Karolina Janavičiūtė, Ieva Sapronaitytė, Ugnė Bendoraitytė, Vilkelyte Viktorija, Livija Murauskaitė,Gabija Maksvytytė, Mantas Volkus, Matas Špigelskis, Augustinas Juška, Gabrielius Andrijauskas, Deimantė Skrickytė, Kotryna Ambrazaitytė, Rokas Tarasovas, Marius Lukšys, Titas Ramanauskas ir Povilas Kačiušis. 

    Jau artėjant šventei buvo puošiami kabinetai, gaminami pusatestačiai, dailinami kalendoriai ir šimtadienio klasių šaržai. Renginio metu laiko mašina nuskraidino visus ne tik į Viduramžius, bet ir į 1980-uosius metus. Pasitelkiant kūrybinę išmonę ir teatrinius gabumus organizatoriai stebino visus netikėtais scenarijaus posūkiais. Renginio pabaigoje abiturientai įteikė palikimą ypatingą ,,Mokyklinį suolą".

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija