Valentino dienos proga renginys 2017

Vasario 14 dieną, per 5-6 pamokas, aktų salėje vyko „Meilė amžina Tau“, kurį surengė 3Gd klasės mokiniai. Salė renginiui buvo ruošiama kelias dienas, įteikti kvietimai, bei padarytas „Meilės paštas“, kurio laiškai buvo išdalinti mokiniams per pačią Valentino dieną. Renginys prasidėjo žaismingomis vestuvėmis, toliau sekė klasių namų darbų pristatymai, žaidimai. Renginį organizavo: Alma Lukošiūtė, Elzė Gražulevičiūtė, Monika Nausėdaitė, Kotryna Ambrazaitytė, Deimantė Skrickytė, Povilas Kačiušis, Arnas Jankevičius, Juozas Kučinskis ir Lukas Kisielius, Gabrielė Lukminaitė, Titas Ramanauskas.