foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Valentino dienos proga renginys 2017

Vasario 14 dieną, per 5-6 pamokas, aktų salėje vyko „Meilė amžina Tau“, kurį surengė 3Gd klasės mokiniai. Salė renginiui buvo ruošiama kelias dienas, įteikti kvietimai, bei padarytas „Meilės paštas“, kurio laiškai buvo išdalinti mokiniams per pačią Valentino dieną. Renginys prasidėjo žaismingomis vestuvėmis, toliau sekė klasių namų darbų pristatymai, žaidimai. Renginį organizavo: Alma Lukošiūtė, Elzė Gražulevičiūtė, Monika Nausėdaitė, Kotryna Ambrazaitytė, Deimantė Skrickytė, Povilas Kačiušis, Arnas Jankevičius, Juozas Kučinskis ir Lukas Kisielius, Gabrielė Lukminaitė, Titas Ramanauskas.

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija