foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

„Atmintis gyva, nes liudija“ 2017

    Mūsų gimnazija dalyvavo 2017 m. pilietinėje iniciatyvoje  „Atmintis gyva, nes liudija“, kuri Lietuvoje vyko jau dešimtą kartą. Šiai datai atminti buvo paruoštas informacinis stendas, organizuota istorinė viktorina, kurią paruošė 2 d klasė kartu su auklėtoju Linu Klijūnu.

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija