foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Muzikinis renginys „Susitikime dainoj“

    Gruodžio 10 dieną Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos merginų choras „Saulė“ (vadovė Danutė Lapienė) ir mišrus ansamblis, vadovaujamas Gražinos Mikšienės, dalyvavo Vytauto Didžiojo pagrindinėje mokykloje vykusioje ansamblių ir chorų šventėje „Susitikime dainoj“. Šioje šventėje dainavo kolektyvai iš visų Jurbarko miesto mokyklų, ją jau dešimtus metus organizavo mokytoja Stanislava Januškevičienė.

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija