foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Žaidimas "Lietuvos tūkstantmečio vaikai"

Sveikiname 2c klasės mokinį  Tadą Karanauską laimėjus dešimtokų pusfinalį ir patekus į dešimtokų finalą, LRT žaidime "Lietuvos tūkstantmečio vaikai".

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija