foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Dainų dainelė

    Gruodžio 16 dieną Jurbarko Meno mokykloje vyko respublikinio „Dainų dainelės“ konkurso rajoninė atranka. Sėkmė lydėjo du Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos dainininkus - Neringą Bukauskaitę (1a) ir Andrių Sabataitį (1a). Jie pateko į III „Dainų dainelės“ konkurso turą, kuris vyks 2014 metų sausio 22 dieną Kelmės Pramogų ir laisvalaikio centre. Andrius Sabataitis savo dainoms gitara pritarė pats, o Neringai Bukauskaitei dviems gitaromis akomponavo Simonas Tumšys (3a) ir Arnas Klevinskas (3a). Moksleivius konkursui paruošė muzikos mokytoja Gražina Mikšienė.

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija