foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Viktorina, skirta kovo 11-tai paminėti

     Istorijos mokytojos Danguolė Šimanskienė ir Danguolė Juščienė pakvietė 1-ų gimnazijos klasių mokinius į istorinę viktoriną, skirtą kovo 11-tai paminėti. Geltonųjų, žaliųjų bei raudonųjų komandos turėjo išspręsti penkių turų klausimus, kurių teisingus atsakymus tikrino kompetentinga abiturienčių komisija. Visiems dalyviams buvo gera proga pasikartoti savo gimtojo krašto bei Lietuvos istoriją, svarbiausius įvykius, žymias vietas, iškilias asmenybes.

    Laimėjo 1c geltonųjų komanda, antrą vietą užėmė 1b žaliųjų komanda, trečią garbingą vietą pelnė 1a raudonųjų komanda. Visos trys komandos buvo apdovanotos saldžiais prizais. Renginyje dainavo Patricija Baužaitė ir Marta Krikščionaitytė, grojo Almantas Tamošaitis ir Leonas Greičius (muzikos mokytoja Gražina Mikšienė). Ištrauką iš Gintaro Grajausko monologo skaitė Samanta Pinaitytė. Tikimės, kad ši istorinė viktorina bus geras įvadas į artėjančius kovo 11-osios renginius.

 

Direktoriaus pavaduotoja Jolanta Gudelienė


2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija