foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Konkursas "Proto mūšys"

   Kovo 13 d. į gimnazijos aktų salę sugužėjo 1-4 klasių komandos išbandyti savo žinias  "Proto mūšyje". Dalyvių atsakymus vertino garbinga komisija: S. Mikšys, A. Milkus, S. Šulskis ir K.Balčiūnas. Gimnazistas K.Budvitis buvo atsakingas už tai, kad viskas vyktų sąžiningai ir dalyviai nesinaudotų mobiliomis ryšio priemonėmis. Renginio idėjos autoriai S. Mikšys ir R.Kiltinavičius džiaugėsi susumuotais rezultatais, kurie įrodė, kad gimnazistai pademonstravo labai geras turimas žinias. 
 
    Sveikiname 1c klasės komandą ir jų auklėtoją L.Tamošaitienę laimėjus 1-ą vietą.
   Kviečiame į kitą "Proto mūšio" turą, kuris įvyks kovo 20 d. 14.30 val. gimnazijos aktų salėje.
 
Direktoriaus pavaduotoja Jolanta Gudelienė

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija