foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

 Fizikos viktorina-konkursas "Galvanometras"

    Vasario 21 d. mūsų gimnazijoje fizikos mokytojas Algirdas Kazinevičius sukvietė 1 klasių gimnazistus į fizikos viktoriną-konkursą "Galvanometras". Kiekviena klasė delegavo po vieną komandą, kurios varžėsi trijuose etapuose. Dvi komandos, geriausiai pasirodžiusios pirmuose etapuose, žaidė "TAIP ir NE" žaidimą finale.

    Entuziazmas liejosi per kraštus, visi norėjo laimėti. Finale sėkmė lydėjo 1C klasės komandą:

  • Paulą Alminaitę
  • Vygantą Butkų
  • Tadą Karanauską
  • Gretą Kasparaitytę
  • Arminą Petraitį
  • Eimantą Petraitį
  • Remigijų Žebrauską

    Nugalėtojus apdovanojo gimnazijos direktorius Alvydas Januškevičius.

    Anot renginį stebėjusios Loretos Tamošaitienės, tai buvo labai nuostabus edukacinis renginys. Daug kas antrino tokių renginių svarbą. Po renginio gimnazistai mokytojo klausė, kada vėl bus organizuojamas toks konkursas.

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija