foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Kalėdinis renginys „Kaip Kalėdas ir Naujuosius metus švenčia šalys“

   Gruodžio 13 d. vyko smagi popietė „Kaip Kalėdas ir Naujuosius metus švenčia šalys“ pirmųjų gimnazijos klasių mokiniams. Vedėjos Emilija Klimaitė ir Meida Petravičiūtė (1D klasė) pakvietė gimnazistus pristatyti pasirinktą šalį: 1B klasė nukeliavo į JAV, 1C klasė pasiekė Jamaiką, 1D – Japoniją, 1A – Rusiją, o 1E klasė supažindino su romų tauta, kuri išsibarsčiusi po visą platųjį pasaulį.

   Vedėjos taip pat paragino atlikti linksmas užduotis – nugalėtojų laukė prizai. Šventės pabaigoje pasirodė ir Kalėdų Senelis, kuris visoms klasėms įteikė dovanėles.

   Renginio organizatoriai – 1D klasė (auklėtoja Violeta Greičiūnienė).

2023 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija