Kalėdinio koncerto ir Nominacijos 2019 šventinės akimirkos

Kalėdų metas pripildytas gerumo, švelnumo, spinduliuojančios šviesos, vidinio tvirtumo, vilties ir tikėjimo žmogaus gerumu ir geresniu pasauliu.

Kalėdinio koncerto ir Nominacijų 2019 šventinę nuotaiką priminė Jurbarko rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius.

Kalėdines dainas dovanojo muzikos mokytojos Gražinos Mikšienės vadovaujamas mišrus choras bei solistė Paulina Kerutytė, gitara pritarė Milanas Majauskas ir Linas Sasnauskas.

Nominacijų 2019 laimėtojai

Stadiono(salės) pažiba - Karolis Kavaliauskas. Nominaciją įteikė mokytojas Povilas Valaitis.

Metų hobis - Naglis Žilaitis. Nominaciją įteikė mokytojas Antanas Kiniulis.

Metų mega protas - Sandra Spaustynaitytė. Nominaciją įteikė mokytoja Erika Liutkevičienė.

Metų veikliausias - Irmantas Norkūnas. Nominaciją įteikė gimnazijos tarybos pirmininkė Jurgita Kazinevičienė.

Metų stilingiausias - Haroldas Kuliešius.

Metų dailininkai - Giedrius Malakauskas ir Gabrielė Tirlikaitė. Nominacijas įteikė mokytoja Jurgita Davidavičienė.

Metų linksmuolis - Matas Mankus. Nominaciją įteikė mokinių tarybos pirmininkas Irmantas Norkūnas.

Metų porelė -  Akvilė Andriukaitytė ir Simonas Goptaitis. Nominaciją įteikė  mokinių tarybos narė Akvilė Tamošaitytė.

Metų mokytoja - Gražina Mikšienė. Nominaciją įteikė direktorius Alvydas Januškevičius.

Metų mokytojas - Linas Klijūnas. Nominaciją įteikė Jurbarko rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius.