foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Smalininkų senjorų namai 2019

    Gruodžio 19 d. muzikos mokytojos Gražinos Mikšienės ir technologijų mokytojos Irenos Petruitienės iniciatyva gimnazijos mokiniai dovanojo koncertinę programą bei mokinių rankdarbius Smalininkų senjorams. Susitikimo metu gimnazistė Meida Juškaitė sveikino senjorus su artėjančiomis šventėmis, ragino juos dalintis savo jaunystės prisiminimais. Muzikos mokytojos Gražinos Mikšienės paruošti: solistė Paulina Kerutytė, gitaristai Milanas Majauskas ir Linas Sasnauskas bei džambe pritariantis Aironas Zigmantavičius, sukūrė ypatingą Kalėdinę nuotaiką, kuria „užsikrėtė“ Smalininkų senjorai ir darbuotojai dainuodami visi kartu. Tuo pačiu metu technologijų mokytojos I.Petruitienės 3-ios klasės auklėtinės bendravo su senjorais jų kambariuose, dovanodami jiems eiles bei pačių mokinių, kartu su mokytoja, pagamintus suvenyrus.

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija