foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Kviečiame mokytis Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijoje!

         Prašymus mokytis pagal pagrindinio ugdymo programos antrąją dalį (I gimnazijos klasėje) galima teikti nuo 2022 m. balandžio 1 d. iki liepos 1 d.

         Prašymus į II-IV klases galima teikti nuo balandžio 1 d. iki 2022 m. rugpjūčio 31 d.

         Prašymo formą rasite čia.

         Prašymus teikia vaiko tėvai (atstovai pagal įstatymą). Jei 14-18 metų vaikas prašymą teikia pats jis turi turėti vieno iš tėvų sutikimą raštu.

         Prašyme turi būti aiškiai ir įskaitomai nurodytas prašymą teikiančio asmens telefono numeris ir elektroninis paštas.

         Labai svarbu:

       su prašymu turi būti pateiktas asmens išsilavinimą patvirtinantis dokumentas (pagrindinio ugdymo I dalies baigimo pažymėjimas, Mokymosi pasiekimų pažymėjimas ar Pagrindinio išsilavinimo pažymėjimas.

         Prašymas be pateikto išsilavinimą patvirtinančio dokumento yra negaliojantis.

      Prašymus galima pildyti gimnazijoje, atnešti jau užpildytus. Prašymus priima gimnazijos sekretorė Vika Uosaitienė I aukšte, 8 A kabinete, pirmadieniais-ketvirtadieniais: 8.00–12.00 val. ir 13.00–16.00 val., penktadieniais – 8.00–12.00 val. ir 13.00–15.00 val.

         Užpildytus, pasirašytus, nuskenuotus ar nufotografuotus prašymus galima atsiųsti el. paštu: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..             

         Jei reikia išsamesnės informacijos, prašome kreiptis:

                  Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.,

                  Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.,

              arba tel. (8 447) 79 013, (8 667) 59552.

         Su Mokinių priėmimo į Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnaziją tvarkos aprašu galite susipažinti čia.

                                                                                                    Laukiame būsimų gimnazistų!

2024 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija